Orange Warsaw Festival 2013: Dach będzie zamknięty

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

Organizatorzy Orange Warsaw Festival 2013 poinformowali, że w czasie imprezy dach Stadionu Narodowego będzie zamknięty.

Na czas festiwalu stadion zamieni się w gigantyczną halę
Na czas festiwalu stadion zamieni się w gigantyczną halęAKPA

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie organizatora, taka decyzja jest podyktowana "niepewną pogodą".

Festiwal odbędzie się w sobotę i niedzielę, 25 i 26 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wystąpią: Beyonce, The Offspring, Tinie Tempah, Cypress Hill, Fatboy Slim, Basement Jaxx, Lipali i OCN.

Zamknięty dach może rodzić problemy natury... akustycznej. Koncerty Madonny i Coldplay - odbywające się przy otwartym dachu - dowiodły, że jakość odbioru muzyki na Narodowym nie jest idealna. Co więcej, nieoficjalnie mówiło się, że akustyk Coldplay stanowczo sprzeciwił się zamknięciu dachu, mimo że w dniu koncertu w stolicy padał rzęsisty deszcz.

Przypomnijmy, że podczas poprzedniej edycji Orange Warsaw uczestnicy głośno narzekali na złą jakość dźwięku. Wtedy impreza odbywała się na stadionie Legii.

Przejdź na