Soilwork do studia

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

Szwedzka grupa Soilwork rozpocznie w styczniu nagrania nowej płyty, której premierę planuje się na koniec wiosny 2010 roku.

Soilwork
SoilworkOficjalna strona zespołu

Popularni metalowcy rodem z Helsingborga zarejestrują swoją ósmą dużą płytę we florydzkim studiu znajdującym się w miejscowości Tampa, legendarnym miejscu dla amerykańskiego death metalu. Ścieżki perkusji nagrane zostaną w studiu "Echo Mountain" w Asheville w Karolinie Północnej.

Produkcją zajmie się Peter Wichers, gitarzysta Soilwork, który powrócił do zespołu w 2008 roku. Następca albumu "Sworn To A Great Divide" (2007) będzie zarazem studyjnym debiutem gitarzysty Sylvaina Couderta w barwach Soliwork, muzyka znanego dotąd z francuskiej formacji Scarve.

Płytę zmiksuje Jens Borgen w szwedzkim studiu "Fascination Street" (m.in. Opeth, Katatonia, Paradise Lost, Bloodbath).

"Być może podejdziemy do rzeczy nieco inaczej. Ze mną i Sylvainem w zespole spróbujemy zagrać bardziej technicznie. Chcemy zachować chwytliwość, a jednocześnie pograć więcej solówek niż na Sworn To A Great Divide, a także zostawić więcej miejsca Dirkowi (Vebeurenowi, perkusja)" - ujawnił niedawno Wichers.

Zobacz teledyski Soilwork na stronach INTERIA.PL.

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Przejdź na