Reklama

IHATE liczy na fanów

Nowy, deathmetalowy projekt IHATE z udziałem amerykańskiego wokalisty Chrisa Barnesa (Six Feet Under, eks-Cannibal Corpse) kończy debiutancki album, licząc na jego wydanie przy wsparciu fanów.

Pomysłem powołania do życia IHATE zaraził Barnesa na początku 2013 roku multiinstrumentalista i miłośnik horrorów Bob Taggett.

Reklama

"Jesteśmy już bardzo blisko ukończenia albumu. Zgłosiliśmy się też do ludzi z serwisu Pledge Music, mających pomóc nam w dotarciu do fanów, którzy, na co liczmy, sprawią, że ten album stanie się rzeczywistością" - powiedział Barnes.

"Pierwszy raz korzystam z crowdfundingu (finansowanie społecznościowe), by nagrać i wydać album. To duże wyzwanie i ciekawe doświadczenie, ale i spore zaskoczenie" - dodał.

Czego należy się spodziewać po ośmiu kompozycjach, które znajdą się na albumie IHATE, którego tytuł wciąż pozostaje zagadką?

"Potwornej brutalności. Moim zdaniem to arcydzieło brutalnego, agresywnego death metalu" - zapewnił były wokalista Cannibal Corpse.

Społecznościowy serwis, z którym związał się IHATE oferuje już specjalne pakiety w przedsprzedaży (m.in. z podpisanymi przez muzyków plakatami i płytami), jak również możliwość premierowego odsłuchania debiutu IHATE w towarzystwie Chrisa Barnesa.

Utworu "Seeing Red" IHATE możecie posłuchać poniżej:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sześć stóp pod ziemią

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje