Reklama

Reklama

Zaz: Trzy koncerty w Polsce w 2022 r. [DATY, MIEJSCA, BILETY]

W październiku 2022 r. na trzy koncerty do Polski powróci Zaz, multiplatynowa francuska gwiazda. Wokalistka będzie promować piątą płytę "Isa".

Zaz powraca do Polski na trzy koncerty

Zaz ostatnio miała chwilę oddechu po wydaniu czterech albumów, które promowała podczas trzech światowych tras koncertowych.

Materiał na płytę "Isa" (to zdrobnienie prawdziwego imienia gwiazdy - Isabelle) powstał podczas wiosennego zamknięcia (lockdownu). Przymusowa, ale mile widziana samotność. Album przepełniony serdecznością niczym seria obrazów.

Nad nowym albumem francuska wokalistka pracowała z holenderskim producentem REYN (m.in. Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel), z którym poświęciła czas na dobranie odpowiednich barw w każdej piosence za pomocą głosu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać - tak samo żywy, jak poruszający i zawsze w odpowiednim tonie. Teksty utworów na nowym albumie są osobiste i intymne.

Reklama

Zaz przygotowuje swoją kolejną trasę koncertową w tym samym duchu i planuje odwiedzić najbardziej ekskluzywne sale koncertowe świata. To będą wydarzenia na skale ludzką i bliskie publiczności. Światowa trasa naturalnie nazywa się: ORGANIQUE TOUR.

Widzowie znów będą mogli zobaczyć wyjątkową osobowość i świat artystki, odkryć nowe oblicza jej sztuki, a także wszystkie jej magiczne zaklęcia i ponownie zakochać się w jej największych przebojach taki jak: "Je veux", "On ira", "Éblouie par la nuit", "Que vendra" i jej najnowszym hicie "Imagine".

Ta nowa światowa trasa koncertowa będzie kolejną okazją dla Zaz i publiczności do skrzyżowania ścieżek z organizacjami pozarządowymi, z którymi artystka współpracuje za pośrednictwem Zazimut, dodając w ten sposób odrobinę zieleni do "la vie en rose".

Zaz - koncerty w Polsce w 2022 r. Sprawdź szczegóły:

20.10.2022 - Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
22.10.2022 - Łódź, Atlas Arena
23.10.2022 - Kraków, Tauron Arena.

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: wtorek, 23 listopada, godz. 11:00.
Przedsprzedaż Ticketmaster: środa, 24 listopada, godz. 11:00.
Sprzedaż ogólna: czwartek, 25 listopada, godz. 11:00.

-----

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: koncert w Polsce | ZAZ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje