Reklama

Reklama

Zaz: Trzy koncerty w Polsce w 2022 r. [DATY, MIEJSCA, BILETY]

W październiku 2022 r. na trzy koncerty do Polski powróci Zaz, multiplatynowa francuska gwiazda. Wokalistka będzie promować piątą płytę "Isa".

W październiku 2022 r. na trzy koncerty do Polski powróci Zaz, multiplatynowa francuska gwiazda. Wokalistka będzie promować piątą płytę "Isa".
Zaz powraca do Polski na trzy koncerty /David Wolff - Patrick/Redferns /Getty Images

Zaz ostatnio miała chwilę oddechu po wydaniu czterech albumów, które promowała podczas trzech światowych tras koncertowych.

Materiał na płytę "Isa" (to zdrobnienie prawdziwego imienia gwiazdy - Isabelle) powstał podczas wiosennego zamknięcia (lockdownu). Przymusowa, ale mile widziana samotność. Album przepełniony serdecznością niczym seria obrazów.

Nad nowym albumem francuska wokalistka pracowała z holenderskim producentem REYN (m.in. Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel), z którym poświęciła czas na dobranie odpowiednich barw w każdej piosence za pomocą głosu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać - tak samo żywy, jak poruszający i zawsze w odpowiednim tonie. Teksty utworów na nowym albumie są osobiste i intymne.

Reklama

Zaz przygotowuje swoją kolejną trasę koncertową w tym samym duchu i planuje odwiedzić najbardziej ekskluzywne sale koncertowe świata. To będą wydarzenia na skale ludzką i bliskie publiczności. Światowa trasa naturalnie nazywa się: ORGANIQUE TOUR.

Widzowie znów będą mogli zobaczyć wyjątkową osobowość i świat artystki, odkryć nowe oblicza jej sztuki, a także wszystkie jej magiczne zaklęcia i ponownie zakochać się w jej największych przebojach taki jak: "Je veux", "On ira", "Éblouie par la nuit", "Que vendra" i jej najnowszym hicie "Imagine".

Ta nowa światowa trasa koncertowa będzie kolejną okazją dla Zaz i publiczności do skrzyżowania ścieżek z organizacjami pozarządowymi, z którymi artystka współpracuje za pośrednictwem Zazimut, dodając w ten sposób odrobinę zieleni do "la vie en rose".

Zaz - koncerty w Polsce w 2022 r. Sprawdź szczegóły:

20.10.2022 - Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
22.10.2022 - Łódź, Atlas Arena
23.10.2022 - Kraków, Tauron Arena.

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: wtorek, 23 listopada, godz. 11:00.
Przedsprzedaż Ticketmaster: środa, 24 listopada, godz. 11:00.
Sprzedaż ogólna: czwartek, 25 listopada, godz. 11:00.

-----

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL