Reklama

True Music: Płomień 81 i Rasmentalism z koncertami online

Rusza nowa odsłona znanego na całym świecie autorskiego projektu True Music. Specjalne koncerty online dla fanów zagrają Płomień 81 oraz Rasmentalism.

Płomień 81 zagra online dla fanów

Nowa odsłona projektu True Music to kolejna odpowiedź na potrzeby fanów muzyki w czasach pandemii. Po stworzonym razem z Boiler Room cyklu "Streaming from Isolation", gdzie łączono fanów i artystów podczas "domowych" spotkań na żywo z elektronicznymi brzmieniami, przyszedł czas na nową akcję.

Reklama

Tym razem przygotowano coś dla fanów polskiego hip hopu. Na scenie True Music wystąpią Płomień 81 oraz Rasmentalism. Dla obu składów będzie to pierwsza okazja, by na żywo zaprezentować materiał z ich najnowszych albumów.

Koncert duetu Płomień 81 odbędzie się już 17 czerwca o 20:00. Tego dnia Pezet i Onar po raz pierwszy zagrają przed publicznością kawałki z płyty "Szkoła 81", która ukazała się 20 marca.

Na koncert premierowy Rasmentalismu fani nie będę musieli czekać tak długo. Odbędzie się on już 1 lipca, niecałe dwa tygodnie po planowanej na 19 czerwca premierze albumu "Geniusz".

Oba koncerty będzie można śledzić na Facebooku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Płomień 81 | Rasmentalism

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje