Reklama

Sting znów w Polsce! Uwielbiany muzyk odwiedzi dwa miasta [DATA, BILETY, CENY]

Po ubiegłorocznej wizycie w Warszawie i tegorocznej w Krakowie, Sting ponownie zawita do Polski. Tym razem zagra aż dwa koncerty - w Gdańsku i Łodzi. Co już wiadomo o wydarzeniach?

Po ubiegłorocznej wizycie w Warszawie i tegorocznej w Krakowie, Sting ponownie zawita do Polski. Tym razem zagra aż dwa koncerty - w Gdańsku i Łodzi.  Co już wiadomo o wydarzeniach?
Sting podczas koncertu w Krakowie w lipcu tego roku /Robert Wilk /INTERIA.PL

Sting (posłuchaj!) od dekad pozostaje jednym z najpopularniejszych artystów. Lata temu w The Police, a później solowo tworzył przebój za przebojem. 72-letni dziś wokalista, który ma na swoim koncie aż 17 nagród Grammy (!) nie zatrzymuje się ani na moment i kontynuuje trasę pod nazwą "My Songs". 

Reklama

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. W trakcie show na pewno pojawią się ponadczasowe kompozycje, jak: "Fields of Gold","Roxanne", "Every Breath You Take", "Message in a Bottle" i wiele innych kultowych utworów.

Już w czerwcu przyszłego roku pojawi się w Polsce ponownie - tym razem na aż dwóch koncertach - 6 czerwca 2024 roku w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie oraz 7 czerwca 2024 w Atlas Arenie w Łodzi.

Sting - dwa koncerty w Polsce w 2024 roku. Gdzie kupić bilety? [DATY, CENY]

Bilety na oba koncerty trafią do ogólnej sprzedaży już o godzinie 10.00, 24 listopada 2023 roku (piątek)

Wcześniej jednak fani zarejestrowani w banku Citi Handlowy będą mieli możliwość zakupu biletu w przedsprzedaży (22 listopada, środa, g. 10). Klienci Ticketmaster także będą mogli dokonać zakupu w środę, ale dwie godziny później. Własną przedsprzedaż będą mieli także członkowie fanklubu Stinga - na oficjalnej stronie internetowej artysty.

Jak na razie nie są znane ceny biletów.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Sting | The Police
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy