Reklama

Reklama

Hozier: Koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Pochodzący z Irlandii muzyk, wokalista i autor piosenek Hozier wyrusza w europejską trasę koncertową "Wasteland, Baby!". W jej ramach artysta wystąpi 7 września w warszawskim klubie Palladium.

7 września 2019 Hozier zagra w Warszawie

Popularny irlandzki wokalista Hozier zaśpiewa 7 września w warszawskim Palladium.

Artysta, po wydaniu w 2018 roku zapowiadającej nowy album EP-ki "Nina Cried Power", promował będzie swoje najnowsze wydawnictwo, które ukaże się 1 marca.

Swój debiutancki album studyjny zatytułowany "Hozier" muzyk wydał w 2014 roku. Zawierał on piosenki, które stały się przebojami, m.in. nominowaną do Grammy "Take Me To Church".

Inne popularne utwory z debiutanckiego wydawnictwa to: "Someone New", "Work Song" czy "From Eden".

W 2016 roku pojawił się teledysk do utworu "Cherry Wine", w którym wzięła udział trzykrotnie nominowana do Oskara aktorka Saoirse Ronan. Utwór miał na celu zwiększyć świadomość dotyczącą problemów związanych z przemocą w rodzinie na całym świecie. Sukces wokaliście przyniosła także pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu przygodowego "Tarzan: Legenda" piosenka "Better Love".

Reklama

Bilety na koncert dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 22 lutego od godz. 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy we czwartek, 21 lutego o godz. 10.00 i zakończy się 22 lutego o godz. 09:00.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hozier | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje