Reklama

Forgotten Tomb: Sprawdź tytułowy utwór z nowej płyty "Nightfloating"

Forgotten Tomb szykują się do lipcowej premiery nowego albumu. W ramach promocji "Nightfloating" Włosi odwiedzą nasz kraj.

Forgotten Tomb szykują się do lipcowej premiery nowego albumu. W ramach promocji "Nightfloating" Włosi odwiedzą nasz kraj.
Forgotten Tomb przyjedzie z nową płytą do Polski /Emma Marino /materiały prasowe

"Nightfloating", 11. i pierwszy od czterech lat longplay depresyjnych black / doommetalowców z Włoch, zarejestrowano w Elfo Studio. Produkcją (w tym miksem) zajęli się Daniele Mandelli oraz muzycy Forgotten Tomb. Mastering odbył się w Twilight Studio pod okiem Davide Tavecchii. Okładkę zaprojektował grecki artysta Satta La Main Verte.

"Jesteśmy dumni z nowej płyty, włożyliśmy w nią mnóstwo pracy, a fakt, że zostanie wydana na 25-lecie zespołu, czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową. Ten album to czysty Forgotten Tomb, a zarazem świeże podejście do naszego stylu" - napisali Włosi.

Reklama

Nowy materiał zespołu pod wodzą grającego na gitarze wokalisty Ferdinando "Herr Morbid" Marchisio ujrzy światło dzienne 12 lipca pod banderą polskiej Agonia Records. Wytwórni z Piły szykuje wersję CD, specjalny boks, kilka edycji winylowych oraz kasetę.

Dodajmy, że pod koniec września Forgotten Tomb wyruszą w trasę po Europie, w ramach której zagrają 1 października we wrocławskim klubie Liverpool oraz dzień później na deskach klubu RudeBoy w Bielsku-Białej. W "Monochromatic Visions Tour" weźmie też udział blackmetalowy Nocturnal Depression z Francji.

Włosi podzielili się już z fanami tytułowym utworem z "Nightfloating". Nakręcony do niego teledysk możecie zobaczyć poniżej:

Forgotten Tomb - szczegóły albumu "Nightfloating" (tracklista):

1. "Nightfloating"
2. "A Chill That You Can't Taint"
3. "This Sickness Withered My Heart"
4. "Unsafe Spaces"
5. "Drifting"
6. "A Despicable Gift".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Forgotten Tomb | nowa płyta | teledyski | koncert w Polsce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy