Reklama

​Florence and the Machine: Koncert w Łodzi. Co przygotowali polscy fani w Atlas Arenie?

Uwielbiana nad Wisłą Florence Welch w piątek (15 marca) razem z zespołem Florence and the Machine ponownie wystąpi w naszym kraju. Co przygotowali polscy fani na koncert w Atlas Arenie w Łodzi?

Uwielbiana nad Wisłą Florence Welch w piątek (15 marca) razem z zespołem Florence and the Machine ponownie wystąpi w naszym kraju. Co przygotowali polscy fani na koncert w Atlas Arenie w Łodzi?
Florence Welch zawsze jest gorąco witana w Polsce /Rune Hellestad- Corbis/ Corbis /Getty Images

Polscy sympatycy Florence and the Machine wielokrotnie wykazywali się oddaniem dla swojej idolki, jak choćby przygotowując pamiętne wianki na głowy.

W Atlas Arenie w Łodzi zaplanowali dwie akcje koncertowe.

Pierwsza z nich to "We Will Shine a Light" podczas "100 Years" (posłuchaj piosenki!) - papierową torbę lub torebkę śniadaniową rozświetlą latarki w telefonach komórkowych, co da efekt lampionów.

Z kolei akcja "Stars Do Not Take Sides" w trakcie piosenki "Cosmic Love" to świecenie telefonem przez kawałeczek kolorowej folii. Rekwizyty organizatorzy z polskiego fanklubu Florence będą rozdawać przed koncertem.

Reklama

Sprawdź tekst utworu "Cosmic Love" w serwisie Teksciory.pl

Po trzech świetnie przyjętych albumach ("Lungs", "Ceremonials" i "How Big, How Blue") zespół wokalistki Florence Welch promuje obecnie najnowszą płytę "High As Hope".

"Wiadomo, że to zawsze jest skomplikowany proces, a ja na pewno nie rozgryzłam wszystkiego, jednak czuję, że 'High As Hope' to dobre odzwierciedlenie miejsca, w którym obecnie się znajduję jako artystka. Czuję, że jestem bardziej szczera, na pewno mam większy komfort sama ze sobą".

To najbardziej osobisty materiał w karierze Florence, opowiadający o dorastaniu w południowym Londynie, związkach, rodzinie i sztuce. To również pierwszy album, gdzie wokalistka objęła funkcję współproducentki. Gościnnie w nagraniach wsparli ją m.in. Sampha, Kamasi Washington, Kelsey Lu czy Jamie xx.

Florence w Łodzi poprzedzi zespół Young Fahters. Dla laureatów Mercury Prize będzie to pierwszy halowy koncert w Polsce.

Zobacz teledysk "Big God":

Sprawdź tekst utworu "Big God" w serwisie Teksciory.pl


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Florence & The Machine | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy