Reklama

Reklama

Daria Zawiałow ogłasza przerwę. "Wojen nie będzie"

Daria Zawiałow zapowiedziała, że po jesiennej trasie "Metropolis - wojen nie będzie" szykuje "chwilowe pożegnanie" z koncertami. Co planuje robić po zakończeniu serii występów?

Daria Zawiałow zapowiedziała, że po jesiennej trasie "Metropolis - wojen nie będzie" szykuje "chwilowe pożegnanie" z koncertami. Co planuje robić po zakończeniu serii występów?
Daria Zawiałow szykuje jesienną trasę /Krystian Dobuszyński/Polska Press /East News

22 październiku w Kaliszu rozpocznie się jesienna trasa "Metropolis - wojen nie będzie". Na początek Daria Zawiałow podała szczegóły koncertów w 12 miastach, kolejne mają zostać ogłoszone wkrótce.

"Jest to trasa bardzo wyjątkowa, która będzie pożegnaniem z etapem 'Wojen i Nocy', a także chwilowym pożegnaniem z koncertami. Tak jak zapowiadałam, udaję się na chwilową przerwę, podczas której skupię się na tworzeniu Darki vol. 4. No i zrobię w końcu prawko. Hehe" - napisała wokalistka na Instagramie.

"Podczas koncertów usłyszycie utwory ze wszystkich trzech albumów, będą niespodzianki, będą goście i będzie ... bardzo mrocznie" - dodała Zawiałow.

Reklama

Daria Zawiałow - szczegóły trasy "Metropolis - wojen nie będzie":

22.10 - Kalisz, Arena Kalisz 
28.10 - Gdańsk, B90 
05.11 - Elbląg, MOSiR 
13.11 - Bielsko, Cavatina Hall 
19.11 - Wrocław, Hala Stulecia (One Love Festival) 
20.11 - Nysa, Hala Nysa 
22.11 - Lublin, CSK 
23.11 - Rzeszów, G2A Arena 
27.11 - Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza 
02.12 - Częstochowa, Filharmonia Częstochowska 
03.12 - Toruń, CKK Jordanki 
09.12 - Kielce, KCK.

Daria Zawiałow pokazała nowego chłopaka. Kim jest Rubens?

Ostatnio wokalistka pokazała swojego nowego partnera, z którym związała się po rozstaniu z mężem - Tomaszem Kaczmarkiem, gitarzystą grupy Cała Góra Barwinków. Jest nim Piotr Rubik "Rubens", gitarzysta i autor piosenek, z którym współpracuje na scenie od dobrych kilku lat. Ostatnio wydał swoją debiutancką EP-kę "Wynoszę się"

Jego singel "Wszystko OK?" w ostatnich miesiącach stał się przebojem stacji radiowych w Polsce. Ponadto Rubens występował m.in. z Wojtkiem Mazolewskim, Johnem Porterem, grupą LemON czy Mrozem, z którym współtworzył piosenkę "Złoto".

Czytaj także:

Nie żyje Olivia Newton-John. Wzruszający wpis Johna Travolty

W "Mam talent" pojawił się nowy Elvis? Dziewczyny piszczały na jego widok!

Rewolucja w "The Voice of Poland"! TVP zaskakuje przed premierą

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL