Reklama

"W moim życiu wszystko się posypało"

Prezentujemy najnowszy teledysk Grupy Operacyjnej do utworu "Podłoga". Zarówno klip, jak i piosenka, znacznie odróżniają się od publikacji, do jakich przyzwyczaił nas zespół. Utwór zapowiada nową płytę Grupy Operacyjnej pod tytułem "Psychoterapia".

Za produkcję bitu do "Podłogi" odpowiedzialny jest Chris Toffson. Będzie on jednym z kilku producentów, których kompozycje pojawią się nowej płycie Grupy Operacyjnej.

Reklama

Ostatnią płytą zespołu był "Materiał wybuchowy", wydany w 2010 roku. Przypomnijmy, że po okresie trzech lat obecności w mediach, wydania w tamtym okresie trzech płyt, procesów sądowych z Dodę i prowadzeniu autorskiego programu satyrycznego w telewizji muzycznej, zespół zniknął. Fanów formacji mogło to zastanawiać. Nieco światła na to zniknięcie rzuca najnowszy teledysk.

W klipie nie znajdujemy tropów, do których Mieszko i spółka przyzwyczajali swoich odbiorców. W "Podłodze" wokalista nie obśmiewa nikogo, no może poza sobą.

"'Podłoga' opowiada o tym, co dzieje się z gwiazdką z przerośniętym ego w momencie życiowego kryzysu" - tak kwituje teledysk jego autor, najwyraźniej mówiąc o sobie samym.

"Powody kryzysu twórczego są złożone. Nie chcę wam opowiadać łzawych historii, ale wszystko w moim życiu dawno temu się po***ało. Posypało się jak kostki domina. Sporo osób przekreśliło mnie dawno, sporo innych zrobiło to ostatnio" - zdradza Mieszko.

"Dzisiaj próbuję posklejać to życie z kawałków, które jeszcze zostały. Ciągle tu jestem, chociaż się zmieniłem" - zaznacza raper.

"Zapraszam do obejrzenia klipu innego niż jakiekolwiek nasze dotychczasowe teledyski. Klipu, który pokazuje krótko i zwięźle, co działo się ze mną i z moim życiem, przez czas, kiedy nie wydawałem nic nowego" - zachęca wokalista Grupy Operacyjnej.

Zobacz klip do utworu "Podłoga":


Zobacz inne teledyski Grupy Operacyjnej na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Życie | Grupa Operacyjna | teledyski | płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje