Reklama

Kiedy Eminem powie sobie "stop"?

Amerykański raper Eminem zastanawia się nad przyszłością swojej kariery.

W rozmowie z magazynem "Vibe" 37-letni Eminem ujawnił, że nie potrafi przewidzieć, czy w przyszłości będzie w stanie wydawać płyty. Gwiazdor hip hopu ma wątpliwości "jak długo będzie w grze".

Reklama

"Oczywiście zawsze będę kochał hip hop. Ale czy jestem w stanie w przyszłości nagrywać? Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie" - stwierdził na łamach "Vibe".

"Dzień, w którym moja nowa płyta wyda mi się słabsza od poprzedniej, będzie dniem, w którym powiem sobie: 'Stop'" - wyznał.

Eminem zaznacza, że o ewentualnym zakończeniu jego kariery zadecydują fani.

"To od nich zależy, czy uznają moją muzykę za śmieci. Nigdy nie wiesz, czy ludzie chcą cię słuchać. Nie oszukujmy się, jeżeli przestanę rapować, to czym innym mogę się zając?" - zastanawia się hiphopowiec.

Na razie nic nie wskazuje na to, by fani mieli dosyć Eminema. Artysta znów jest na szczycie, a jego ostatni album "Recovery" dotarł do pierwszych miejsc zestawień bestsellerów w Ameryce i Wielkiej Brytanii. W sumie na całym świecie raper sprzedał 80 milionów egzemplarzy wszystkich swoich płyt.

Na sukces skazany jest również najnowszy przebój Eminema "Love The Way You Lie", w którym gościnnie zaśpiewała Rihanna. Klip do tego utworu możecie obejrzeć na stronach INTERIA.PL.

Zobacz inne teledyski Eminema na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Eminem | NAD | raper | Marshall Bruce Mathers III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje