Reklama

Utalentowane aktorki. Świetne wokalistki?

Jako aktorki zdobyły popularność, zagrały w kasowych filmach i zdobyły mnóstwo nagród. Jednak oprócz tego dysponują również innymi talentami. Potrafią nie tylko grać, ale również śpiewać.

Scarlett Johansson

Johansson jest uważana za jedną z najseksowniejszych aktorek na świecie. Niektórzy znają ją z produkcji Woody’ego Allena, inni kojarzą ją jako Czarną Wdowę z serii filmów Marvela. Oprócz kariery aktorskiej Scarlett próbowała również sił jako wokalistka. W 2008 roku ukazał się jej debiutancki album "Anywhere I Lay My Head", który był hołdem dla twórczości Toma Waitsa. W dwóch piosenkach w chórkach zaśpiewał sam David Bowie. W 2009 roku ukazał się natomiast drugi album aktorki "Break Up" nagrany wraz z Peterem Yornem.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence zaskoczyła wszystkich swoim wokalem przy okazji nagrywania utworów na ścieżkę dźwiękową do filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Singel "The Hanging Tree" nagrany został we współpracy z Jamesem Newtonem Howardem oraz członkami grupy The Lumineers. Utwór przy okazji premiery filmu cieszył się sporą popularnością. W sprzedaży cyfrowej rozszedł się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. 

Reklama

Anna Kendrick

Talent wokalny Anny Kendrick "ujawnił się" przy okazji filmu "Pitch Perfect". To właśnie na ścieżce dźwiękowej do produkcji znalazł się cover utworu "Cups" Lulu and the Lampshades. Do nowej wersji stworzono również teledysk, który został obejrzany ponad 260 milionów razy.

Gwyneth Paltrow

Związek z Chrisem Martinem z Coldplay to nie jedyny muzyczny epizod w życiu Paltrow. Ma ona na koncie cztery single. Dwa z nich "Cruisin" (stworzony z Huey Lewisem) oraz "Bettle Davis Eyes" cieszyły się dużą popularnością w Australii. Ponadto, czy Paltrow trafiła by do obsady serialu "Glee", gdyby nie miała predyspozycji wokalnych? Pod koniec 2015 roku aktorka zaliczyła gościnny występ na płycie Coldplay "A Head Full of Dreams" w utworze "Everglow".

Jennifer Love Hewitt

Bogata kariera filmowa to dla Hewitt zdecydowanie za mało. Amerykanka ma na swoim koncie cztery albumy studyjne. Ostatni z nich "BareNaked" ukazał się w 2002 roku.

Anne Hathaway

Aktorka znana m.in. z filmu "Mroczny Rycerz powstaje", swój muzyczny debiut zaliczyła przy okazji filmu "Nędznicy". Za rolę w filmie otrzymała Oscara w kategorii "najlepszy aktor drugoplanowy". Na listach przebojów znalazł się natomiast jej utwór "I Dreamed a Dream".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy