Reklama

Reklama

Shakira, J.Lo, Selena Gomez i inne. Najseksowniejsze latynoskie wokalistki

Talent i świetny wygląd. To jedne z czynników, które sprawiły, że wymienione poniżej artystki zrobiły lub mają szansę na zrobienie zawrotnej kariery w przemyśle muzycznym. Oto najseksowniejsze wokalistki z latynoskimi korzeniami.

Stepanie Acevedo na początku 2015 roku podpisała kontrakt z wytwórnią rapera Lil Wayne'a - Young Money Entertainment. Jednak za podpisaniem umowy nie poszły kolejne utwory. Acevedo zatrzymała się na coverze Leony Lewis "Bleeding Love". Nicki Minaj, która miała być zagrożona przez modelkę, może na razie spać spokojnie.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych latynoskich wokalistek jest niewątpliwie Shakira. Międzynarodowy sukces odniosła dzięki utworowi "Whenever, Wherever". Kolumbijska artystka oczarowała słuchaczy na całym świecie nie tylko głosem, ale także dopracowanymi choreografiami tanecznymi.

Reklama

Anahi to meksykańska wokalistka i aktorka. Popularność zdobyła dzięki serialowi "Zbuntowani". W 2009 roku działalność zakończył jej zespół RBD, artystka postanowiła kontynuować jednak działalność solową.

Paula Fernandes to brazylijska wokalistka country. Na swoim koncie ma sześć albumów studyjnych. Ostatni z nich "Meus Encantos" ukazał się w 2012 roku.

Nayer Regalado z pochodzenia jest Kubanką. Popularność na świecie zdobyła w 2011 roku, dzięki współpracy z Ne-Yo i Pitbullem przy singlu "Give Me Everything". Współpracowała również z Usherem i Lil Waynem.

Jennifer Lopez, która może pochwalić się ogromną popularnością na całym świecie, co prawda nie urodziła się w żadnym z krajów Ameryki Łacińskiej, jednak ma ona latynoskie korzenie. Jej rodzice pochodzą bowiem z Portoryko.

W Stanach urodziła się również Selena Gomez, jedna z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek młodego pokolenia. Matka artystki, Amanda Dawn "Mandy" Tefey ma włoskie korzenie, natomiast jej ojciec Ricardo Jorela Gomez, jest z pochodzenia Meksykaninem. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama