Reklama

Przebój Roku RMF: Pojedynek na miliardy (Justin Bieber vs Ellie Goulding)

Utwór "Let Me Love You" to nie jest jedyny utwór walczący w plebiscycie Przebój Roku RMF 2016, w którym śpiewa Justin Bieber. W zestawieniu znalazł się również przebój "Love Yourself". Tym razem Kanadyjczyka zestawiamy z brytyjską piosenkarką Ellie Goulding.

Utwór "Let Me Love You" to nie jest jedyny utwór walczący w plebiscycie Przebój Roku RMF 2016, w którym śpiewa Justin Bieber. W zestawieniu znalazł się również przebój "Love Yourself". Tym razem Kanadyjczyka zestawiamy z brytyjską piosenkarką Ellie Goulding.
Ellie Goulding i Justin Bieber to kolejna para w pojedynkach, które przedstawiamy w ramach akcji Przebój Roku RMF 2016 /Nicholas Hunt/Handout /Getty Images

Do 29 grudnia na naszych stronach będziemy prezentować wybrane "pojedynki" kandydatów do plebiscytu Przebój Roku RMF FM. W czwartym pojedynku przybliżamy utwory Justina Biebera - "Love Yourself" oraz Ellie Goulding - "Still Falling For You".

Wszelkie informacje na temat sposobu głosowania można znaleźć na oficjalnej stronie RMF FM. Tam też można zapoznać się z wszystkimi propozycjami, na które można oddać głos.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAGŁOSOWAĆ!

Ellie Goulding i Justin Bieber to giganci muzyki pop. Jednak warto odnotować, że na ich sukces pracuje potężna armia ludzi. Nad stworzeniem "Still Falling For You" czuwał producent Max Martin, natomiast tekst napisała Tove Lo.

Reklama

"Love Yourself" nigdy nie powstałoby, gdyby nie... Ed Sheeran. To właśnie rudowłosy Brytyjczyk wraz z Benjaminem Levinem i samym Bieberem stworzyli tekst, który zapewnił singlowi popularność. Produkcją utworu zajął się Benny Blanco.

Skoro już wspominamy Eda Sheerana, to właśnie ten muzyk jest jednym ze spoiw łączących Biebera z Goullding. W jaki sposób? Sheeran był chłopakiem Goullding. Ich związek szybko się rozpadł, a nieoficjalnie mówiło się, że powodem była zdrada wokalistki z członkiem One Direction, Niallem Horanem. Właśnie z tej okazji miała powstać piosenką "Don't" (którą wyprodukował także Benny Blanco). 

Nieudane relacje są również tematem piosenki "Love Yourelf". Justin Bieber na temat utworu wypowiedział się w rozmowie ze stacją Capital FM, przyznając, że jest o byłych dziewczynach. "Nie chce nikogo jednak urazić więc nie będę o tym opowiadał publicznie" - spuentował Bieber.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Love Yourelf" w serwisie Teksciory.pl!

Kończąc temat Sheerana, zaliczył on również epizod w filmie "Dziennik Bridget Jones 3". Obraz promował natomiast utwór Ellie Goulding "Still Falling For You". Wokalistka zapowiedziała utwór w tajemniczy sposób, przez co wielu jej fanów nie potrafiło zorientować się, jakie wielkie ogłoszenie szykuje dla nich ich idolka.

Warto dodać, że jej inny przebój "Love Me Like You Do" stworzony do "50 Twarzy Greya" zobaczono na Youtube ponad 1,2 miliarda razy.

Ten wynik jednak wcale nie robi wrażenia na Bieberze, który w swoim repertuarze ma aż cztery utwory, które przekroczyły miliard wyświetleń. Najwięcej, bo ponad 2 miliardy ma teledysk do numery "Sorry". Jako ostatni granicę przebił właśnie "Love Youself" (zrobił to w grudniu 2016 roku).

Nieco gorzej wyglądają wyświetlenia teledysku "Still Falling For You" ("zaledwie" 73 miliony wyświetleń).  Jednak nie znaczy to, że to właśnie przebój Ellie jest na straconej pozycji w głosowaniu internautów.

Sprawdź tekst "Still Falling For You" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | Ellie Goulding

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy