Reklama

Muzyczne epizody Michelle Obamy

8 listopada w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory prezydenckie. Wtedy też poznamy następcę Baracka Obamy, który powoli rozstaje się z urzędem. Z Białym Domem żegna się również Michelle Obama i dzieci obecnego prezydenta USA. Pierwszą Damę niektórzy zapamiętają jako roztańczoną i mającą muzykę w sercu kobietę. Oto kilka jej zaskakujących występów.

Michelle Obama tańczy do "Uptown Funk"

Żona Baracka Obamy, podobnie, jak jej mąż, rzadko odmawiali wizyt w programach rozrywkowych. W show Ellen DeGeneres Michelle Obama postanowiła nawet zatańczyć. Co więcej, rzuciła wyzwanie prowadzącej. Obama i DeGeneres zaprezentowały swoje umiejętności do utworu "Uptown Funk" Marka Ronsona i Bruno Marsa. Filmik błyskawicznie podbił sieć. Od 13 marca materiał obejrzany został ponad 9,6 miliona razy. Utwór na koniec 2015 roku znalazł się też na liście ulubionych piosenek Michelle Obamy. Pierwsza Dama do przeboju tańczyła publicznie również przy okazji imprezy wielkanocnej w Białym Domu.

Reklama

Michelle Obama i James Corden w "Carpool Karaoke"

Entuzjastycznie internauci zareagowali również na umiejętności wokalne Michelle Obamy, które zaprezentowała w jednym z odcinków "Carpool Karaoke" Jamesa Cordena. Prowadzący ze swoim gościem jeździli po ścieżkach wokół Białego Domu, w tym czasie śpiewając utwory Steviego Wondera "Signed, Sealed, Delivered I'm Yours", Beyonce "Single Ladies (Put a Ring On It)" i Missy Elliot "This Is For My Girls". W trakcie wykonywania tego ostatniego w samochodzie pojawiła się raperka. Nietypowe trio wykonało na koniec numer "Get You Freak On". Nagranie od lipca 2016 roku obejrzano ponad 43 miliony razy.

Studencki rap Pierwszej Damy

Michelle Obama umie również rapować, co pokazała w klipie promującym szkolnictwo wyższe w Stanach Zjednoczonych. Jej udział w skeczu przygotowanym przez CollegeHumor.com wyświetlono ponad 4,7 miliona razy.

Tańce z Jimmym Fallonem

Zanim Michelle Obama zatańczyła z Ellen, miała okazję zaprezentować kilka układów choreograficznych w programie Jimmy'ego Fallona. Skecz z jej udziałem obejrzano ponad 24 miliony razy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michelle Obama | James Corden | Jimmy Fallon | Ellen DeGeneres

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy