Reklama

Reklama

Muzyczne cytaty 2017 roku – Polska

Oto co zaskakującego i wzruszającego powiedziały polskie gwiazdy muzyki przez ostatnie 12 miesięcy.

"Atmosfera politycznego skandalu oraz dramat rodzinny spowodowały, że zdecydowałam się zrezygnować z koncertu 50-lecia, który miał się odbyć na festiwalu w Opolu. Nie tak wyobrażałam sobie swój Złoty Jubileusz. Przepraszam wszystkich Kolegów Artystów, którzy mieli uświetnić mój recital, przepraszam Publiczność ale to jedyne właściwe wyjście w tej sytuacji. Do zobaczenia na szlaku" - Maryla Rodowicz na Facebooku po tym, jak zdecydowała się ostatecznie zrezygnować ze specjalnego koncertu na Festiwalu w Opolu. Po decyzji Rodowicz podyktowanej chaosem wokół imprezy (wcześniej zrezygnowali Audiofeels, Kayah i Nosowska) i śmiercią jej matki, a także odwołaniem występu Dr Misia sprawiło, że kilkunastu artystów postanowiło zrezygnować z udziału w wydarzeniu, co ostatecznie doprowadziło do rozwiązania umowy między miastem Opole a TVP oraz przełożeniem festiwalu na jesień.

Reklama

"Odejście Zbyszka to dla mnie bardzo trudny i bolesny temat, przepraszam, za ciężko mi mówić o tym, nie potrafię się z tym odejściem pogodzić" - Alicja Majewska w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie" o smutku po śmierci Zbigniewa Wodeckiego (zmarł pod koniec maja 2017 roku).

"Jestem jedynym wykonawcą disco polo, który nie zarobił pieniędzy. Majątku się nie dorobiłem, nie mam własnego domu. Zostałem z ręką w nocniku" - Krzysztof Rutkowski w programie "Dezerterzy" Łukasza Orbitowskiego o swojej chorobie i karierze. Wokalista po wyczerpującej walce rakiem zwanym śluzakiem otrzewnej zmarł w lutym tego roku.

"Cieszę się, że tak jest, że wróciłam z satysfakcją tego, że zaśpiewałam najlepiej, jak potrafię. Oczywiście jak wróciliśmy, to przez dwa dni było nam trochę przykro, to jest czysto ludzkie" - Kasia Moś w rozmowie z Interią na temat Eurowizji 2017.

"Gdybym trafił na dobrego menedżera, to bym był w innym miejscu. To jedyne czego mi czasami brakuje. Muzycznie na pewno jednak nic bym nie zmienił" - Krzysztof Antkowiak o swojej karierze dla Newserii Lifestyle. Przypomnijmy, że po sukcesie w Opolu, kariera wokalisty uległa załamaniu. Antkowiak miał też problemy z alkoholem, narkotykami i hazardem.

"Fakt, że miałam to szczęście, że powstałam, jestem i uczestniczę w czymś niewyobrażalnym. Ja, nawet gdybym była najzdolniejsza, nie stworzyłabym świata. Wiem, że jestem wybrańcem, żyję, mogę być dzisiaj z panią, a jutro pójść na spacer albo pojechać do Krakowa" - Irena Santor w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" o swoich przemyśleniach na temat życia i śmierci. "Przyjdzie mój czas, trudno. Uczę się, żeby godnie ją przyjąć, gdy stanie przede mną" - mówiła o relacjach z "Panią Śmierć".

"Kilka lat temu ja sam stałem po drugiej stronie i byłem oceniany, dlatego też doskonale wiem jak wielkie jest to przeżycie i ile kosztuje stresu, emocji i że choć czasami się czegoś bardzo chce to stając przed wielka publika i jurorami można totalnie nie wytrzymać tejże presji i sam na własnej skórze przekonałem się jak bardzo ważne jest wsparcie dla ludzi, którzy stawiają swój pierwszy krok" - Michał Szpak na Facebooku o udziale w programie "The Voice of Poland".

"Jeżeli będę chciał coś zrobić, to z Borixonem albo solo. Na pewno nie z Alibabą. Nas już nie łączą żadne przyjaźnie. Chętnie bym mu napluł w ryj. Jest gorzej niż kosa"- Popek o konflikcie z Rozbójnikiem Alibabą, w rozmowie z hip-hop.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL