Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały - sierpień 2016

Problemy zdrowotne Johna Newmana, aktywny miesiąc Britney Spears, przygotowania do "The Voice of Poland" oraz igrzyska olimpijskie. O tym gwiazdy mówiły w sierpniu.

"Byłem stale monitorowany od momentu, kiedy usunięto mi pierwszego guza. Zawsze istniała szansa, że może powrócić, jest to niefortunne, ale byłem przygotowany, że w odpowiednim czasie przyjdzie mi się z tym zmierzyć - jakoś w przyszłym roku. Załoga lekarzy była absolutnie niesamowita i wiem, że jestem w dobrych rękach" - John Newman w oficjalnym oświadczeniu o nawrocie choroby.

"Zamierzam napisać piosenki o seksie! Zrobiłam to i myślę, że wyszło naprawdę świetnie, uprawiam seks i lubię pisać o wszystkich moich doświadczeniach życiowych!" - Katy Perry w rozmowie z prezenterem radiowym Elvisem Duranem o nowej płycie.

Reklama

"Pochodzę z getta w Brazylii, gdzie nie otrzymujemy wielu możliwości kariery, więc jestem pewna, że moja rodzina i ludzie, którzy tam żyją, nigdy nie wyobrażali sobie, że pewnego dnia zostanę wokalistką i będę mogła wystąpić na wydarzeniu takim jak olimpiada. Po prostu nie mogę uwierzyć, że to się dzieje!" - Anitta dla Billboard.com o występie na igrzyskach olimpijskich w Rio.

"Tyram na budowie, ciężka praca. Kostka brukowa, takie rzeczy. Życie" - Pęku dla life4style.pl o swoim życiu po załamaniu kariery muzycznej.

"Moim skromnym zdaniem, to Michał Szpak powinien wyjadać czereśnie w sadzie. Zdolny, wiarygodny i do tego ze stosowną fryzurą, jest świadomym i absolutnie wartościowym artystą. Mocno go wspieram. Niewiele jest takich talentów" - Jerzy Połomski o Michale Szpaku na Facebooku.

"Zostałam wciągnięta pod falę na około pięć minut. Prawie utonęłam. Pomyślałam: 'Gdzie jest moja ochrona? Pozwolą mi tu umrzeć?'" - Britney Spears o incydencie podczas wakacji, w trakcie którego gwiazda prawie się utopiła.

"Znając ich, to pewnie stworzyli jakiś sekretny plan. Pewnie wyjawią go w trakcie MTV Awards" - Fergie w wywiadzie dla jednej z australijskich radiostacji o sporze Taylor Swift - Kanye West i Kim Kardashian.

"Poszłam do H&M, a moja karta została odrzucona. Ale wstyd. Nikt nie wiedział, że to ja, ale czułam się zażenowana" - Adele na koncercie o swojej wpadce w sklepie.

"Zagrałem kilkanaście dużych koncertów. Bilety na większość z nich zostały wyprzedane z dużym wyprzedzeniem. Zadebiutowałem w warszawskim Palladium, występowałem w klubach i filharmoniach. Oczywiście podczas tych koncertów udało mi się zaprezentować mój materiał - w całości autorski. W przygotowaniu jest już kolejna trasa koncertowa. Zapowie ona mój singel, który lada dzień ujrzy światło dzienne" - Krzysztof Iwaneczko dla PAP Life o swojej karierze.

"Dzięki innym jurorom czułam się naprawdę znakomicie. Była dobra, koleżeńska atmosfera, dlatego pozwoliliśmy sobie na naprawdę odważne żarty. Takie, które, gdyby obok był ktoś, kogo nie znam, prawdopodobnie bym przemilczała. Kilka razy autentycznie popłakałam się ze śmiechu. Naprawdę bawiłam się znakomicie" - Natalia Kukulska dla PAP Life o udziale w "The Voice of Poland".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL