Reklama

Grammy 2016 w liczbach

Emocje po tegorocznym Grammy nieco opadły, dlatego powoli możemy przejść do podsumowań. Jak ceremonia prezentuje się w liczbach? O tym poniżej.

1

Tyle na statuetek Grammy na swoim koncie ma obecnie Justin Bieber. Wokalista na wyróżnienie czekał od początku swojej kariery. Udało mu się w końcu to osiągnąć, a co najciekawsze udało mu się to dzięki dwóm producentom - Skrillexowi i Diplo. Być może kolejne statuetki Bieber zgarnie już za album "Purpose".

Reklama

Również jedną Grammy od 15 lutego ma na swoim koncie Meghan Trainor. Tym samym ma ona więcej nagród od Demi Lovato, Nicki Minaj oraz Katy Perry i Ariany Grande włącznie. Łatwo więc zrozumieć wzruszenie Trainor, która popłakała się przy odbieraniu swojej nagrody dla najlepszego debiutującego artysty.

Cyferka jeden może być również interesująca w kontekście Taylor Swift. Jest ona bowiem pierwszą wokalistką, która zdobyła dwa razy wygrała Grammy za album roku. Ponadto Taylor Swift jako pierwsza wokalistka zdobyła w swojej karierze nagrody w kategoriach - country i pop.

Meghan Trainor odbiera nagrodę:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje