Reklama

Reklama

Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część czwarta

Pewne rzeczy się nie kończą. Jedną z nich są gościnne występy celebrytów i aktorów w teledyskach mniej lub bardziej znanych zespołów. Tym razem w roli głównej Radek Majdan, Anna Głogowska, Maria Czubaszek i Edyta Herbuś.

Pewne rzeczy się nie kończą. Jedną z nich są gościnne występy celebrytów i aktorów w teledyskach mniej lub bardziej znanych zespołów. Tym razem w roli głównej Radek Majdan, Anna Głogowska, Maria Czubaszek i Edyta Herbuś.
Maria Czubaszek w teledysku wystąpiła ze swoim nieodłącznym atrybutem - papierosem /

Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część pierwsza

Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część druga

Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część trzecia

Reklama

Anna Głogowska i disco polo

Zanim tancerka stała się jedną z gwiazd "Tańca z Gwiazdami" można ją było zobaczyć w teledyskach disco polo. Wystąpiła ona m.in. w klipach Bossanowy, Casanovy i Ambasadora. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do utworu "Kochaj mniej" grupy Bossanowa.

Zobacz klip "Kochaj mnie":

Nie będzie niczego

Grupa Operacyjna tak bardzo była zachwycona Krzysztofem Kononowiczem (kandydat na prezydenta Białegostoku w 2006 roku, którego głównym hasłem było słynne zdanie "Nie będzie niczego"), że aż nakręciła o nim klip, w którym nowy, nieco przypadkowy, gwiazdor internetu się pojawił. Nie przeszkadzało mu nawet to, że zespół nieco obśmiał jego poczynania w samym utworze.

Zobacz klip "Nie będzie niczego":

Doda i Radek Majdan

Związek Dody i Radka Majdana wydaje się być prehistorią. Jednak dziesięć lat temu powstał klip, który upamiętnia poczynania tej niezwykle barwnej pary. Chodzi oczywiście o "Dżagę" grupy Virgin.

Zobacz klip "Dżaga":

Maria Czubaszek lubi zapalić

W klipie okazję miała wystąpić również Maria Czubaszek - pisarka, felietonistka i satyryk. Wystąpiła w "I On You!" grupy Pauliny Przybysz - Rita Pax, gdzie oczywiście paliła papierosy (na te wydaje ponoć nawet tysiąc złotych miesięcznie).

Zobacz klip "I On You!":

Krzysztof Rutowski na ratunek

Krzysztof Rutkowski to postać w naszym kraju kultowa. W końcu to najbardziej medialny detektyw w Polsce, który przez pewien czas był nawet gwiazdą telewizji. Niewiele osób zapewne wie, że wystąpił on również w klipie duetu Kalwi i Remi, gdzie, jakżeby inaczej, dokonał brawurowego aresztowania złodziei.

Zobacz klip "Revolution":

Kolejny kabareciarz

W drugiej części cyklu wspominaliśmy o występie Mariusza Kałamagi w klipie Grubsona. Wykonawca mniejszego kalibru, MProjekt, zaprosili inną gwiazdę polskiej sceny kabaretowej do współpracy. Był to Marcin Wójcik z Ani Mru Mru.

Zobacz klip "Uciekaj ze mną!":

Dorociński u Podsiadło

Marcin Dorociński na swoim koncie ma mnóstwo ról w serialach i filmach. Dużo rzadziej pojawia się natomiast w teledyskach. W 2014 roku do współpracy zaprosili go członkowie Curly Heads, aby zagrał on lekarza w klipie do singla "Reconcile".

Zobacz klip "Reconcile":

Eryk Lubos gwiazdą klipów

Przeciwko graniu w teledyskach nie ma również nic Eryk Lubos. Nie przeszkadza mu zarówno muzyka metalowa (zagrał w klipie grupy Chainsaw) jak i electropop (zatańczył dla Kamp! w "Cairo").

Zobacz klip "Cairo":

Edyta Herbuś u finalisty "X-Factora"

Było o Annie Głogowskiej? To pora na inną tancerkę. Edyta Herbuś pojawiła się w klipie Wojtka Ezzata "Radość".

Zobacz klip "Radość":

Iza Miko kusi wielką gwiazdę

Wdziękami Polki był zauroczony nie kto inny, tylko Billy Idol. Miko pojawiła się w klipie "Can’t Break Me Down", gdzie po raz kolejny mogła zademonstrować swoje zdolności aktorskie.

Zobacz klip "Can’t Break Me Down":

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL