Reklama

Zobacz sen o lepszym dniu!

- Ja nie robię piosenek po to by były hitami - przekonuje Tomek "Lipa" Lipnicki, były lider grupy Illusion, obecnie dowodzący triem Lipali. Nie zmienia to faktu, że singlowy utwór "Sen o lepszym dniu", do którego teledysk możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, ma spory potencjał przebojowy.

"Sen o lepszym dniu" to pierwszy utwór promujący wydaną 25 czerwca płytę "Bloo", trzecią w dorobku Lipali.

Reklama

Teledysk do tego nagrania zrealizował Jacek Kościuszko przy współpracy VJ F/X. Kościuszko ma na koncie klipy dla Adama Sztaby, Sandaless, Play i grupy Kult. Klip do "Pana pancernego" tej ostatniej formacji w 2006 roku otrzymał nagrodę Yacha w kategorii "Inna energia".

- Nie jesteśmy zwierzęciami, które muszą cały czas biec i zapieprzać, i cały czas torturować, męczyć i krzyczeć. To nie jest w naszej naturze. Potrzebne są momenty oddechu i uspokojenia, to jest naturalne w naszym wypadku - odpowiada Tomek "Lipa" Lipnicki na nasze pytanie o spokojniejsze nagrania z płyty "Bloo", jak właśnie singlowy "Sen o lepszym dniu".

Kandydatem na przebój jest również choćby utwór "Jeżozwierz". Jednak lider Lipali nie przywiązuje do tego wagi.

- Po prostu robimy piosenki takie jakie są. Jeżeli ktoś mówi, że ten czy drugi może być hitem, to niech sobie mówi, proszę bardzo. Ja nie robię piosenek po to by były hitami. Tylko po to, że mam coś do powiedzenia poprzez nie. Jak będzie przebojem to świetnie - będzie więcej kasy w ZAIKS-ie, będzie można sobie kupić droższy zegarek - śmieje się "Lipa".

Przeczytaj cały wywiad z zespołem Tomka Lipnickiego.

Zobacz teledyski Lipali na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lipali | tomek | Snow | sny | utwór | Lipa | Tomasz Lipnicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje