Reklama

Wokalista Radiohead doradza... nastolatkom

Zaskakująca rola Thoma Yorke'a! Brytyjski artysta zgodził się odpowiedzieć na listy zdesperowanych nastolatków i doradzić im, jak rozwiązać problemy sercowe.

Thom Yorke wraz z Nigelem Godrichem, producentem płyt Radiohead i członkiem grupy Atoms For Peace, zgodzili się wziąć udział w projekcie "Ask A Grown Man" ("Zapytaj dorosłego mężczyznę") i sfilmowali odpowiedzi na pytania dręczące nastolatków.

Reklama

Na początku artyści poradzili 16-letniej dziewczynie, która chciałaby poznać pewnego chłopca. Niestety, jest zbyt nieśmiała.

"Jeżeli on ci się podoba, a ty jesteś bardzo bardzo bardzo nieśmiała - tak jak ja będąc w twoim wieku - po prostu napisz list do niego. Albo czasami popchnij go na ścianę" - sugeruje wokalista Radiohead, który przyznał, że sam nie mógł zagadać do dziewczyn na szkolnych korytarzach również z innej przyczyny. Artysta uczęszczał bowiem do szkoły dla chłopców.

Inna nastolatka pożaliła się, że z powodu blizny na klatce piersiowej po operacji serca wstydzi się swego ciała. Wokalista pocieszał ją, że sam miał podobny problem. Thom Yorke ma bowiem opadniętą powiekę, co przez wiele lat wpędzało go w kompleksy.

"Będąc młodszym wydawało mi się, że dziewczyny będą brzydziły się mojego oka. Pracując w pubie spotkałem jednak kobietę. Była bardzo zabawna i przychodziła tam regularnie. Ona jako pierwsza osoba w moim życiu powiedziała mi, że moja powieka to najfajniejsza rzecz we mnie" - przyznał Thom Yorke.

"Cały czas była nawalona, ale wziąłem jej słowa do serca. (...) Nikt nie jest perfekcyjny. Nie ma osób z symetrycznymi rysami twarzy. Nie ma osób z perfekcyjnym ciałem. Nie ma powodu do zmartwienia" - przekonywał artysta.

"Napisz do Thoma". Wokalista Radiohead doradza nastolatkom:

Zobacz teledyski Radiohead na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Thom Yorke | Radiohead | Atoms For Peace | nastolatki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje