Reklama

Satysfakcja Artrosis: Posłuchaj płyty!

Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać obszernych fragmentów płyty "Imago" grupy Artrosis. To pierwsze wydawnictwo zespołu po pięcioletniej przerwie i sporych zmianach w składzie.

Ta najdłuższa przerwa wydawnicza w historii zespołu została przerwana dopiero przez zmianę składu przez wokalistkę Medeah i powrót klawiszowca Maćka Niedzielskiego, współtwórcy największych sukcesów Artrosis i głównego kompozytora.

Reklama

Niedzielski powrócił do grupy z Zielonej Góry po ośmiu latach. Artrosis zdecydował się także na powrót do automatu perkusyjnego, który był jednym z elementów charakterystycznego brzmienia gotycko-rockowej formacji.

Nowy album "Imago" nawiązuje stylistycznie do płyt "Fetish" (2001) i "Melange" (2002). To właśnie "Fetish" uznawany jest za szczytowe osiągnięcie Artrosis.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej płyty. Mamy nadzieję, że osoby które tak długo czekały na to wydawnictwo zostaną w pełni usatysfakcjonowane jego zawartością muzyczną i tekstową" - zapowiadała Medeah, tradycyjnie odpowiedzialna za teksty.

Posłuchaj płyty "Imago":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: satysfakcja | Artrosis | płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje