Reklama

Maciej Maleńczuk do Władimira Putina: Ni ch... (teledysk "Vladimir")

Maciej Maleńczuk nakręcił teledysk do piosenki "Vladimir", będącej jego komentarzem do imperialnych zakusów prezydenta Rosji Władimira Putina.

"Od dwóch miesięcy prześladuje mnie refren 'Vladimir Vladimir'. Chcąc pozbyć się natręta stworzyłem owo dzieło. W obecnej sytuacji pragnę podzielić się nim z całym narodem, aby wzmóc Jego Ducha i Siłę Bojową. Jednocześnie chcąc osłabić morale wroga, utwór jest po rosyjsku, a raczej 'po rusku', co zwiększa siłę rażenia" - napisał Maciej Maleńczuk na swojej oficjalnej stronie.

Reklama

"Każdy walczy jak potrafi, ja walczę pieśnią i słowem, wznoszę więc okrzyk 'Ni ch**a!'. Powinni zrozumieć. Nic lepiej nie odzwierciedla w tym momencie mojej postawy, zaś 'Ni ch**a!' powinno być dziś na ustach wszystkich" - dodaje.

"Nie występuję przeciwko nikomu, tylko mówię 'ni ch...', po rosyjsku mówię. To akcja indywidualna, non profit. Nic takiego, zwyczajne 'ni ch...' po rusku" - podkreśla w "Gazecie Wyborczej" Maleńczuk, który wielokrotnie mówił, że wychowywał się na literaturze rosyjskiej.

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

Zobacz inne klipy Macieja Maleńczuka na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciek Maleńczuk | Włądimir Putin | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje