Reklama

Reklama

Kraków: Rusza "Granie na żywo"

2 lutego w krakowskim Hard Rock Cafe odbędzie się pierwszy z cyklu akustycznych koncertów pod szyldem "Granie na żywo". Na pierwszy ogień zaprezentuje się Muniek ze swoim solowym projektem.

Muniek to wokalista i założyciel legendarnej grupy T. Love. Znany jest także ze współpracy z zespołami takimi jak Szwagierkolaska, Habakuk czy Myslovitz.

Wokalista zdecydował się na wydanie pierwszego w swoim życiu solowego albumu po prawie 30 latach działalności artystycznej. Jego autorska płyta ukazała się 15 marca 2010 roku.

Płyta zatytułowana "Muniek" to wspólne dzieło samego Zygmunta Staszczyka oraz jego kolegi Jana Benedeka, który grał razem z Muńkiem w T. Love na początku lat 90. Całość urozmaicili swoim brzmieniem Marcin Ułanowski (perkusja) oraz Jacek Szafraniec (gitara basowa).

Reklama

"Bez wyważania drzwi" - czytaj recenzję płyty "Muniek"

Zobacz solowe teledyski Muńka na stronach INTERIA.PL!

Występ lidera T.Love rozpocznie 3-miesięczną serię akustycznych koncertów, które w każdą środę odbywać będą się w Hard Rock Cafe Kraków. W lutym wystąpią także TTR2 (Pilichowski, Raduli, Łosowski), Olaf Deriglasoff oraz Indigo Tree.

Organizatorzy zapowiadają, że koncert organizowany jest tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Patronem cyklu "Granie na żywo" jest INTERIA.PL.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy