George Michael z orkiestrą - Wrocław, 17 września 2011 r.
George Michael zaśpiewał wraz orkiestrą na otwarciu nowego stadionu we Wrocławiu.

George Michael z orkiestrą - Wrocław, 17 września 2011 r.
George Michael zaśpiewał wraz orkiestrą na otwarciu nowego stadionu we Wrocławiu.







![Na stadionach czuje się jak w domu. Przyszło blisko 100 tys. osób [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW3Z9K3N5NXOM-C401.webp)



![Festiwal w Opolu 2026 - dzień trzeci [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW3JDS6IYDXNI-C401.webp)

