Reklama

Reklama

Ryszard Rynkowski szczerze o swoim życiu. "Wróciliśmy do normalności"

"Przez pewien okres klimat medialny zastopował moją pracę artystyczną. Wielu organizatorów odwołało koncerty" – przyznał Ryszard Rynkowski, który pojawił się na planie programu "Jaka to melodia?". Artysta opowiedział o swoich planach artystycznych na najbliższą przyszłość, relacjach rodzinnych oraz… pochwalił się osiągnięciami wnuków.

Ryszard Rynkowski na nagraniach programu "Jaka to melodia?"

Ryszard Rynkowski przyznał, że klimat medialny wokół jego osoby po wydarzeniach z 2016 roku nie pozostał bez wpływu na jego pracę artystyczną. "Wielu organizatorów odwołało koncerty" - powiedział, podkreślając, że sytuacja powoli się normalizuje "Wróciliśmy do normalności, jestem po długiej trasie, która była w ubiegłym roku na jesieni, teraz przygotowuję się do kolejnych występów" - stwierdził artysta. Dodał także, że rozpoczął prace nad nową, solową płytą.

Na plan programu "Jaka to melodia?" Ryszard Rynkowski przyjechał prosto z domu rodzinnego w Brodnicy. Podkreślił, że czas z rodziną jest teraz dla niego szczególnie ważny. "Mimo, iż jestem zadowolony, że gram aż tyle, to jednak nie zabawiam w hotelach, tylko wracam do domu. Bo jest do kogo - dodał.

Reklama

To inaczej niż w czasie, kiedy na świecie pojawiła się córka wokalisty, Marta. "Koniec lat 70. to był nasz start, mieliśmy odpał w kierunku kariery, byliśmy bardzo zajęci, w związku z czym cały ciężar opieki i wychowania córki spadał na moją nieżyjąca już żonę" - wspominał wokalista. "Teraz jest odwrotnie. Odwożę syna do szkoły, wyjeżdżam i wracam w nocy, żeby następnego dnia znowu go odwieźć do szkoły" - mówił.

Artysta zdradził także, że Ryszard, jego syn, przejawia talent do programowania. "To mnie bardzo cieszy, bo będę miał w domu człowieka, który zrealizuje moje nagrania" - mówi pół żartem. Rynkowski pochwalił się także osiągnięciami wnuków. Jaś i Ignacy podbijali narciarskie stoki.

Ryszarda Rynkowskiego będzie można zobaczyć w jednym z najbliższych odcinków programu "Jaka to melodia". Emisja w TVP1 od poniedziałku do soboty o godz. 17:25 oraz w niedziele o 18:35.

Sprawdź tekst piosenki "Ten typ tak ma" w serwisie Teksciory.pl!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy