Reklama

Reklama

"Zmuszeni jesteśmy zakończyć działalność". Czy Klub u Bazyla wróci?

Właściciele poznańskiego Klubu u Bazyla poinformowali, że lokal będzie działał tylko do końca stycznia 2023 roku. "Zmuszeni jesteśmy zakończyć działalność" - czytamy w poście na Facebooku klunu.

Klub u Bazyla działał w Poznaniu od wielu lat. W lokalu organizowano koncerty wielu zespołów i artystów ze sceny rockowej, alternatywnej i rapowej. Najnowsze wieści nie zachwycą stałych bywalców lokalu - właściciele poinformowali o zamknięciu klubu. 

Kosmiczny Koncert w Katowicach: Wielki powrót Paktofoniki

Klub u Bazyla zamknięty. "Zmuszeni jesteśmy zakończyć działalność"

Ogłoszenie pojawiło się na profilu klubu na Facebooku.

"Z ciężkim sercem chcielibyśmy oznajmić, że po otrzymanym wypowiedzeniu najmu z dniem 31 stycznia 2023 roku, zmuszeni jesteśmy zakończyć działalność Klubu u Bazyla przy ul. Norwida 18a. Wszystkie zaplanowane koncerty na rok 2023,niestety musimy odwołać, z przyczyn od nas niezależnych" - czytamy.

Reklama

Czy lokal powróci na kulturalną mapę Poznania? Nic nie jest przekreślone.

"Dziękujemy za wspólnie spędzone ćwierć wieku. Mamy nadzieję, że nie jest to nasze ostatnie słowo" - dodają właściciele klubu.

"Bez Bazyla to miasto będzie koncertową pustynią", "Miejsce najlepszych moich przeżyć muzycznych i towarzyskich, takich, które zostają na całe życie", "Każde miasto chciałoby mieć taki klub. Jedno z moich ulubionych miejsc w Poznaniu. Dramat" - piszą bywalcy klubu.
Kiedyś to był Jarocin, a teraz nie ma czasów [FELIETON]

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Klub u Bazyla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama