Reklama

Reklama

Zaskakujące wieści o Margaret. Szczerze opowiedziała o swoim życiu

Margaret była gościem w programie Magdy Mołek. Opowiedziała między innymi o tym, jak poznała swojego męża, wspomniała także o córce, którą razem wychowują.

Margaret była gościem w programie Magdy Mołek. Opowiedziała między innymi o tym, jak poznała swojego męża, wspomniała także o córce, którą razem wychowują.
Margaret wydała nową płytę /Tadeusz Wypych /Reporter

W ostatnich miesiącach Margaret postanowiła odejść od wcześniejszego wizerunku gwiazdy pop. W jej nowych utworach często pojawiają się również nawiązania do narkotyków (sprawdź!). Przez to szybko pojawiły się plotki, że piosenkarka jest uzależniona. 

"To jest w ogóle ciekawe, że robi się ze mnie aktualnie ćpunkę. W takim momencie w moim życiu, gdy nigdy wcześniej nie żyłam tak zdrowo, nie byłam tak szczęśliwa i tak okej sama ze sobą. Biegam, jem zdrowo, więc z jednej strony mnie to śmieszy, a z drugiej też bardzo często rani, bo to też wpływa na mnie, na mój wizerunek i na to, jak myślą o mnie ludzie" - powiedziała w wywiadzie dla "Gali". 

Reklama

12 lutego do sprzedaży trafiła nowa płyta Margaret "Maggie Vision". Z tej okazji pojawiła się w programie Magdy Mołek - "W moim stylu".

Jak się okazało, Margaret wspólnie z mężem KaCeZetem (Piotrem Kozieradzkim) wychowuje 9-letnią Noemi, córkę KaCeZeta z poprzedniego związku. 

Opowiedziała również, gdzie spotkała swojego przyszłego partnera. "Moja mama przyjechała do Warszawy i mówi: 'Chodź, Gosia chodź, idziemy na miasto'. A ja byłam taka zmęczona, mówię: ;Mamo, błagam, no gdzie na miasto, chcę spać'. No i pomyślałam sobie, że dobra, pójdę z nią na to miasto, tylko szybko jej dam wódki koloryzowanej, żeby szybko sytuacja się rozwinęła i zakończyła. Ona tak strasznie chciała imprezować, a ja byłam tak zmęczona" - zaczęła wokalistka. 

"Zeszłyśmy, jakaś melina tam pod domem była: "Dobra, to chodź tu, wejdziemy do tego baru". I wchodzimy do tego baru. Ja Elżbiecie [mamie - przyp. red.] zamówiłam tego szocika. No i wychodzi na scenę po prostu taki chłopak piękny i śpiewa. No i tak to się zaczęło" - wytłumaczyła.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Margaret | KaCeZet | Magdalena Mołek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy