Reklama

Reklama

Z którym celebrytą i celebrytką chcieliby przespać się internauci? Gwiazdy muzyki wśród pożądanych

Serwis Sleep Cupid przeprowadził w sieci ankietę, na podstawie której ocenił, z jaką gwiazdą chcieliby przespać się mieszkańcy Kanady, Stanów Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii oraz Europy. Wśród wokalistek cieszących się największą popularnością w ankiecie znalazły się m.in. Anitta, Beyonce, Ariana Grande, a także Lorde i Avril Lavigne.

Anitta podbiła serca internuatów

Z którą z gwiazd chciałbyś spędzić noc w łóżku? Na pytanie zadanie przez serwis Sleep Cupid odpowiedziało kilka tysięcy internautów, a na tej podstawie stworzono ranking najbardziej pożądanych celebrytów i celebrytek.

Kompletne wyniki głosownia internautów możecie znaleźć POD TYM ADRESEM.

W Stanach Zjednoczonych najwięcej osób chciałoby przespać się z żoną Kanye Westa, Kim Kardashian. Zaraz za nią Amerykanie wybrali Scarlett Johansson i Milę Kunis. Na czwartym miejscu znalazła się Ariana Grande, a na piątym Beyonce.

Reklama

Wśród mężczyzna w Stanach triumfował George Clooney.

Jeżeli chodzi o wybory Brytyjczyków, ci na czele postawili Kate Middleton, księżną Cambrdige i żonę księcia Williama. W rankingu siedmiu znanych kobiet nie znalazło się żadne miejsce dla przedstawicielki świata muzyki.

Natomiast na liście mężczyzn znaleźli się muzyk i aktor Russell Brand (czwarte miejsce) oraz znany juror i łowca talentów Simon Cowell (siódme miejsce).

Na pierwsze miejsce kanadyjskiej listy trafiła wokalistka Avril Lavigne (wyprzedziła Ninę Dobrev i Shay Mitchell). U mężczyzn największą popularnością cieszył się Ryan Reynolds, na piątym miejscu znalazł się Drake, a na siódmym Michael Buble.

Na poszczególne kraje nie dzielono głosowania na najbardziej pożądane gwiazdy Starego Kontynentu. Na pierwszym miejscu wśród mężczyzn znalazł się aktor Michiel Huisman, a wśród kobiet triumfowała modelka Olga Kurylenko. Na piątej pozycji wśród celebrytek znalazła się Francuzka Alizee.

Wśród gwiazd Brazylii na pierwszym miejscu internauci umieścili wokalistkę Anittę. A na czele zestawienia nowozelandzkiego piosenkarkę Lorde.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy