Reklama

Reklama

XXANAXX prezentują teledysk do "Nie znajdziesz mnie"

W sieci zadebiutował teledysk do singla "Nie znajdziesz mnie" z płyty "FRWD". Gościnnie w numerze rapuje Ten Typ Mes.

W dwa lata po premierze debiutanckiego albumu "Triangles“ duet XXANAXX raczy nas swoją płytą nr 2. Wokalistka Klaudia Szafrańska i producent Michäl Wu licznymi koncertami zdążyli już zaskarbić sobie sympatię szerokiego grona fanów i ugruntować pozycję na krajowej scenie alternatywnego elektronicznego popu.

Jak zapowiadali, tego popu na drugim albumie jest więcej. Do tanecznej klubowej elektroniki znanej już z ich dotychczasowych dokonań, tym razem dodali inspiracje muzyką soul, R&B i hip hopem.

Poza singlowym "Nie znajdziesz mnie" z Mesem, ojczysty język słychać także w kawałkach "Pod  paznokciami“, "Lekcja upadania“  i "Kup mi“.

To właśnie polskojęzyczny repertuar jest największym zaskoczeniem, jakie przynosi "FWRD". Wprawdzie Klaudia Szafrańska śpiewała już po polsku, występując gościnnie na płytach Rasmentalismu i Małych Miast, ale w twórczości XXANAXX-u język polski pojawia się po raz pierwszy. 

Reklama

Duet w tym roku wystąpił już na Orange Warsaw Festival, a przed nimi także występy na Open’er Festival i Audioriver Festival. 

Sprawdź tekst utworu "Nie znajdziesz mnie" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL