Reklama

Reklama

Wyjątkowe oświadczyny podczas Pol'and'Rock Festival 2022! "Mam pytanie..."

Podczas pierwszego dnia Pol'and'Rock Festival 2022 emocji dostarczyły nie tylko zespoły występujące na scenie! W trakcie spotkania z Krzysztofem Sokołowskim (Nocny Kochanek) jeden z fanów zespołu postanowił poprosić swoją ukochaną o rękę.

Podczas pierwszego dnia Pol'and'Rock Festival 2022 emocji dostarczyły nie tylko zespoły występujące na scenie! W trakcie spotkania z Krzysztofem Sokołowskim (Nocny Kochanek) jeden z fanów zespołu postanowił poprosić swoją ukochaną o rękę.
Krzysztof Sokołowski jest liderem grupy Nocny Kochanek /Karol Makurat /Reporter

Przypomnijmy, że 28. edycja Pol'and'Rock Festival odbywa się w dniach 4-6 sierpnia w Czaplinku (lotnisko Broczyno). Jest to miasto w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, położone między jeziorami Drawsko i Czaplino. W tym roku organizatorzy zapraszają na pierwszą ponownie w pełni otwartą formułę po pandemii koronawirusa.

To kolejna nowa lokalizacja imprezy - ubiegłoroczna edycja zorganizowana została na terenie byłego lotniska Makowice-Płoty (woj. zachodniopomorskie). Zgodnie z ówczesnymi obostrzeniami bawiło się wówczas 20 tys. osób.

Reklama

Wcześniej (w latach 2004-2019) impreza odbywała się w Kostrzynie nad Odrą w woj. lubuskim. Z powodu pandemii koronawirusa w 2020 r. zorganizowano internetową odsłonę w warszawskim studiu pod hasłem Najpiękniejsza Domówka Świata. Poprzednie lokalizacje - pod hasłem Przystanek Woodstock - to Czymanowo nad Jeziorem Żarnowieckim (1995), Szczecin (1996) i Żary (1997-1999, 2001-2003). W 2000 r. odbył się Dziki Przystanek Woodstock w Lęborku (oficjalne wydarzenie zostało odwołane po protestach części mieszkańców miasteczka).

Pol'and'Rock 2022 w Czaplinku: Wyjątkowe oświadczyny!

Oprócz koncertów, podczas festiwalu od lat odbywają się spotkania w tzw. Akademii Sztuk Przepięknych. Gośćmi ASP zwykle są muzycy, aktorzy, artyści, politycy, czy dziennikarze. W tym roku przeprowadzono rozmowę m.in. z Krzysztofem Sokołowskim z grupy Nocny Kochanek. Po rozmowie poproszono zgromadzonych o pytania.

"Jestem Łukasz i mam taki plan, tylko potrzebuję trochę Waszej pomocy. I mam pytanie: czy pozwolilibyście mi i mojej dziewczynie wejść na scenie?" - zapytał jeden z fanów.

"Ale czy będziecie w ciuchach? Jeśli to jest bardzo poważna sprawa, to zapraszamy!" - powiedzieli prowadzący.

"Trochę mi słów brakuje, ale może mi się uda... Słońce, no kocham Cię po prostu. Jesteś dla mnie najważniejsza i... mam pytanie..." - powiedział Łukasz, ale pytania jednak nie zadał. Za to uklęknął przed ukochaną i wręczył jej pierścionek.

Dziewczyna ze łzami w oczach pokiwała jedynie głową.

"Ja już chyba wiem, jaki zespół zagra na tym weselu" - rzucił prowadzący spotkanie Piotr Halicki.

Czytaj także:

Abradab (Kashell): Raperzy nie mają nic do powiedzenia

Kto zagra za Limp Bizkit? Jurek Owsiak ogłosił zastępcę!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL