Reklama

Wspólny występ Cockera i Rynkowskiego

W poniedziałek, 10 grudnia, wieczorem, w Teatrze Wielkim w Warszawie, odbędzie się koncert, na którym wystąpią Ryszard Rynkowski i Joe Cocker. Występ zorganizowano z okazji 10-lecia firmy PZU Życie S.A., a dochód z niego przeznaczony jest na hospicjum prowadzone przez ks. Arkadiusza Nowaka. Wcześniej odbyła się konferencja prasowa Rynkowskiego, na którą Cocker jednak nie przyszedł.

Rano Ryszard Rynkowski spotkał się z dziennikarzami w hotelu Sheraton. Wszyscy liczyli, że zjawi się także druga gwiazda wieczornego koncertu, jednak jak się dowiedzieliśmy, Joe Cocker odsypiał po długiej podróży z Los Angeles.

Reklama

Koncert składa się z trzech części. W pierwszej usłyszymy Ryszarda Rynkowskiego, po nim na scenie pojawi się Joe Cocker, a na zakończenie obaj panowie wystąpią razem i wykonają przebój "With Little Help From My Friends".

Cocker, który nie narzeka na brak zajęć, zgodził się na koncert w Polsce nie tylko ze względu na sentyment do naszego kraju, ale głównie dlatego, że będzie miał okazję zaśpiewać z wykonawcą przeboju "Dziewczyny lubią brąz", który już od dawna nazywany jest "polskim Joe Cockerem".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: koncert w Polsce | cocker | koncert | występ | Joe Cocker | Ryszard Rynkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje