Reklama

Reklama

Wpadka w TVP na festiwalu w Opolu. Kinga Kwiecień znowu w akcji

Internauci nie zostawili suchej nitki na dziennikarce TVP Kindze Kwiecień po jej relacji na żywo z Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Internauci nie zostawili suchej nitki na dziennikarce TVP Kindze Kwiecień po jej relacji na żywo z Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Izabela Zalewska podczas koncertu Debiuty na Festiwalu w Opolu 2020 /AKPA

57. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbył się w dniach 4-7 września na scenie legendarnego amfiteatru. 

Podczas czterodniowego święta polskiej piosenki występowały największe gwiazdy rodzimej estrady.

Pierwsze trzy dni koncertów na żywo pokazywała TVP1, ostatni dzień pod hasłem Alternatywne Opole tradycyjnie transmitowała TVP Kultura.

Informacje o festiwalu pojawiły się też w "Wiadomościach". Podczas jednego z wejść na żywo zza kulis wpadkę zaliczyła Kinga Kwiecień, która wcześniej m.in. "wsławiła" się głośnym materiałem z amerykańskim projektantem Christianem Paulem, który miał zachwycać się stylem Agaty Dudy, żony prezydenta Andrzeja Dudy.

Reklama

Dziennikarka nie mogła sobie przypomnieć nazwiska laureatki nagrody publiczności w konkursie Debiuty, a całość wypowiedzi była mało składna.

"Nagrodę Anny Jantar wygrał Kamil Czeszel. Decyzją publiczności wygrała Izabela, yyy, Czeszel. Przepraszam, Izabela... yyy... To był wieczór wyjątkowy, w którym zobaczyliśmy największe opolskie przeboje. Wróciliśmy również do tych wspomnień, które były wyjątkowe, Andrzej Zaucha, Maryla Rodowicz, czy też inne wydarzenia..." - mówiła w relacji na żywo.

Przypomnijmy, że nagrodę publiczności zdobyła Izabela Zalewska, która zaśpiewała piosenkę "Cień nadziei" (posłuchaj!) napisaną dla niej przez kompozytora Włodzimierza Korcza.

Wspomniany Kamil Czeszel (posłuchaj!) zdobył nagrodę im. Anny Jantar, przyznawaną przez jurorów konkursu Debiuty.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Kwiecień | TVP | Festiwal w Opolu | Opole 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy