Reklama

Wokalista Tarzan Boy po pierwszej chemii

Coraz głośniej o zbiórce pieniędzy dla chorego na raka Krzysztofa Rutkowskiego, wokalisty discopolowej grupy Tarzan Boy.

Krzysztof Rutkowski (Tarzan Boy) potrzebuje pomocy

"Po pierwszej chemii masakrycznie się czuję. Rozlatuje się, nie jem, nie piję. Koszmar życia" - mówi serwisowi Fakt24 Krzysztof Rutkowski.

Reklama

Przypomnijmy, że podczas operacji przepukliny lekarze wykryli, że przyczyną bólów brzucha wokalisty grupy Tarzan Boy jest rak zwany śluzakiem otrzewnej.

56-letni wokalista ujawnił na Facebooku, że jedyną jego szansą na przeżycie jest tzw. HIPEC (Dootrzewnowa Chemioterapia Perfuzyjna w Hipertermii). Koszt operacji wraz z leczeniem wynosi ok. 50 tys. zł.

Od tego czasu przyjaciele nie tylko z branży disco polo zaangażowali się w akcję pomocy. 27 stycznia w Klubie Remont w Warszawie odbędzie się charytatywny koncert, podczas którego zbierane będą fundusze na pomoc Krzysztofowi Rutkowskiemu. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację wokalisty. Wystąpią m.in. Tarzan Boy, Gesek, Diadem, Bartek Wrona, Pudzian Band, InVox i Meffis.

Nie wiadomo jeszcze, czy stan zdrowia pozwoli Rutkowskiemu na obecność w Remoncie. "Na ten dzień przewidziana jest druga porcja chemii. Na pewno będzie syn i żona" - zapowiada wokalista.

Zbiórka w internecie przyniosła do tej pory niespełna 5,5 tys. zł.

Grupa Tarzan Boy na discopolowej scenie znana jest z takich przebojów, jak m.in. "Promienie", "Kaligula" czy "Tarzan".

Sprawdź tekst piosenki "Tarzan" w serwisie Tekściory.pl!

Sprawdź tekst piosenki "Kaligula" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tarzan Boy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje