Reklama

Reklama

Wojtek "Łozo" Łozowski powraca do mediów? Wyciekły nazwiska uczestników "Azja Express"

Ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji telewizyjnego show "Azja Express". W "Fakcie" możemy znaleźć trzymane w tajemnicy nazwiska uczestników programu TVN-u. Jednym z nich ma być dawno niewidziany Wojciech "Łozo" Łozowski, były wokalista Afromental i juror pierwszych sześciu edycji "Must Be The Music" w Polsacie.

Ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji telewizyjnego show "Azja Express". W "Fakcie" możemy znaleźć trzymane w tajemnicy nazwiska uczestników programu TVN-u. Jednym z nich ma być dawno niewidziany Wojciech "Łozo" Łozowski, były wokalista Afromental i juror pierwszych sześciu edycji "Must Be The Music" w Polsacie.
Wojtek "Łozo" Łozowski na dłuższy czas zniknął z mediów /Artur Zawadzki /Reporter

Przypomnijmy, że do tej pory TVN pokazał po dwie edycje programu pod nazwą "Azja Express" (prowadzącą była Agnieszka Woźniak-Starak) i "Ameryka Express" (Daria Ładocha). Celebryci występujący w parach rywalizowali ze sobą - ideą show było przebycie wyznaczonej trasy, mając do przebycia jednego dolara na osobę.

Uczestnicy w odsłonie azjatyckiej poruszali się w takich krajach, jak Wietnam, Laos, Kambodża, Tajlandia (pierwsza) oraz Sri Lanka i Indie (druga). Z kolei południowoamerykańska odsłona obejmowała Ekwador i Peru (pierwsza) oraz Gwatemalę i Kolumbię (druga).

Reklama

Do tej pory w programie występowali m.in. Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan, Przemysław Saleta, Hanna Lis, Renata Kaczoruk, Pascal Brodnicki, Izabella Miko, Agnieszka Włodarczyk, Michał Żurawski, Antoni Pawlicki, Michał Piróg, Stanisław Karpiel-Bułecka, Marta Wierzbicka, Dorota Gardias, Tymon Tymański, Aleksandra Domańska, Maciej Musiałowski, Tomasz Karolak, Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer, Magda Steczkowska i jej mąż Piotr Królik, Karolina Pisarek, Paweł Deląg, Patrycja Markowska i Grażyna Wolszczak.

"Azja Express" powraca. Kto wystąpi?

W 2023 r. stacja ma zaprezentować trzeci sezon show "Azja Express". Wiadomo już, że będzie on realizowany w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie.

"Na chwilę obecną nie podajemy nazwisk uczestników, jesteśmy na etapie castingu. Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi kandydatami" - mówiła w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Joanna Górska, szefowa działu PR w TVN Warner Bros. Discovery.

Jedna z kawiarni w Stambule na Instagramie pokazała nagrania, na których poza ekipą filmową widać m.in. influencerów Andziaks i Lukę, a także wokalistkę Reni Jusis. Z kolei ona na swoim profilu kilka dni temu opublikowała zdjęcie z lotniska, dodając, że "ucieka na małe wakacje przed wielką trasą".

"Fakt" z kolei ujawnił, że w programie pojawią się także modelka Paulina Krupińska (żona Sebastiana Karpiel-Bułecki, lidera Zakopower), aktor Adam Zdrójkowski, Kasia i Jędrek Gąsienicowie (znani z programu "Gogglebox. Przed telewizorem"), aktor Krystian Pesta z siostrą oraz Wojtek "Łozo" Łozowski. Ten ostatni w ostatnich latach zniknął z radarów.

Kim jest Wojtek "Łozo" Łozowski?

Jako jeden z wokalistów grupy Afromental działał w tym zespole od samego początku (2004 r.). Z grupą pożegnał się w 2017 r., trzy lata po nagraniu ostatniej płyty z zespołem - "Mental House".

W 2005 r. został prezenterem MTV. Na koncie ma także inne występy w telewizji - był uczestnikiem "Tańca z gwiazdami" (2008), współprowadził program "SuperDzieciak" w Polsacie (2015), a w latach 2011-2013 był jednym z jurorów w pierwszych sześciu edycjach "Must Be The Music" w Polsacie. Razem z nim uczestników oceniali wtedy Kora, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba.

"Żyłem dosyć intensywnie. Miałem Afromental, z którym jeździłem po kraju, byłem prezenterem w MTV, miałem tam swój program, z którym też jeździłem po Polsce. Potem 'Taniec z gwiazdami', jakieś inne programy. Tego było za dużo. Potrzebowałem przepracować to sobie wszystko w głowie i życie samo zaciągnęło mi hamulec ręczny. W którymś  momencie wszystko zaczęło mi się chrzanić" - opowiadał Łozo w rozmowie z Żurnalistą.

W ostatnim czasie jest aktywnym graczem - na platformie Twitch działa jako The Mighty Wozz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama