Reklama

Vixen i Mery Spolsky w klipie "Romantyczna miłość"

Do sieci trafił kolejny teledysk Vixena, promujący album "Vixtoria". Klip towarzyszy bluesowo-hiphopowej opowieści o romantycznej miłości. To prawdopodobnie pierwszy taki klip w Polsce: składa się z 4 one-shotów (zero montażu w poszczególnych scenach), w których dodatkowo pojawiają się dialogi.

Mery Spolsky i Vixen na planie klipu "Romantyczna miłość"

"Romantyczna miłość" jest piątym singlem promującym płytę "Vixtorię" Vixena. Album zapowiadał utwór "Falala", a następnie: "Smart Fucking Phone", tytułowa "Vixtoria" i "Krok". Za produkcję muzyczną najnowszego utworu odpowiada sam Vixen.

Reklama

Autorem klipu do "Romantycznej miłości" jest Michał Jagiełło. Reżyser odpowiedzialny jest m.in. za wizualizację "Złotej kuli", "Jednej z planet", "Dżungli" i "Nie jestem" GrubSona. We współpracy z MaxFloRec i Vixenem prawdopodobnie jako pierwszy w Polsce zrealizował tego typu wideo. Teledysk do "Romantycznej miłości" to tak naprawdę 4 połączone ze sobą one-shoty opatrzone dialogami.

"Zależało mi na stworzeniu typowo filmowego obrazu - mówi Jagiełło i dodaje - Żeby jak najbardziej oddać filmowy klimat, użyłem anamorficznych obiektywów".

Sprawdź tekst piosenki "Romantyczna miłość" w serwisie Tekściory.pl!

- Poznałem ją przez znajomą z teatru. Wracaliśmy kiedyś z próby i ona wtedy puściła mi w totalnie niesprzyjających warunkach jej kawałek i mega mi się spodobał. Jej charyzma na scenie jest imponująca - mówił Vixen Interii o współpracy z Mery Spolsky.

14 album Vixena - "Vixtoria" - ukazał się 10 listopada 2016 roku.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Vixen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje