Reklama

Venflon: Człowiek poza marginesem ("Obcy")

W najnowszym teledysku "Obcy" rockowo-metalowa grupa Venflon postanowiła docenić jednego z najstarszych fanów.

Venflon prezentuje nowy teledysk

"'Obcy' opowiada tragiczną historię człowieka wypchniętego poza margines społeczeństwa. Człowieka, który nie potrafi dotrzymać kroku zmieniającej się w szaleńczym tempie rzeczywistości, którego poczucie wyobcowania stawia w sytuacji bez wyjścia" - czytamy w opisie teledysku.

Reklama

Utwór pochodzi z promowanego aktywnie na koncertach (m.in. u boku Kabanosa i Nocnego Kochanka) albumu "Sztuka upadku".

"W rolę tytułowego 'Obcego' wcielił się pan Bogdan, dziadek jednego z naszych znajomych. Cały czas namawiał nas do wydania materiału na winylu, żeby mógł jej słuchać na swoim patefonie, który to jak opowiadał kupił kiedyś od cygana domokrążcy" - opowiadają muzycy.

"Oczywiście nie obyło się bez incydentów. W czasie kręcenia scen w metrze ekipą najbardziej interesowali się bezdomni oraz policjanci. Nasz reżyser, Dawid [Jezierski], jest człowiekiem z dość charakterystycznym zarostem, przez co panowie policjanci brali go za terrorystę" - dodają członkowie grupy Venflon.

Działająca od 2003 r. formacja łączy melodyjny metal z wpływami grunge'u oraz stronera. Szerokiej publiczności Venflon dał się poznać dzięki swojemu uczestnictwu w telewizyjnym programie "Must be the Music" (półfinał trzeciej edycji), a także poprzez występy na większych wydarzeniach muzycznych, takich jak Juwenalia oraz festiwale (m.in. Przystanek Woodstock, Hunterfest, Ursynalia).

Sprawdź tekst utworu "Obcy" w serwisie Teksciory.pl!

Posłuchaj grupy Venflon w serwisie Muzzo.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Venflon | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje