Reklama

Reklama

Varius Manx i Kasia Stankiewicz: Tęsknota gdzieś została

"Tęsknota za tymi starymi latami gdzieś pozostała" - mówi lider Varius Manx Robert Janson o odnowieniu współpracy z wokalistką Kasią Stankiewicz.

Kasia Stankiewicz znów z Varius Manx na scenie

Przypomnijmy, że Kasia Stankiewicz w 1996 r. w zespole Varius Manx zastąpiła Anitę Lipnicką. Stankiewicz do formacji dołączyła po tym, jak wygrała "Szansę na sukces" z udziałem grupy Roberta Jansona. W zespole występowała przez pięć lat, a swoją solową karierę rozpoczęła jeszcze formalnie będąc w Varius Manx. Jej największym przebojem z zespołem pozostaje "Orła cień".

Sprawdź tekst utworu "Orła cień" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Z okazji 25-lecia Varius Manx odbędzie się specjalna trasa jubileuszowa, na której z zespołem zaśpiewa Kasia Stankiewicz.

"Jesteśmy gotowi na to, żeby docenić fakt, że mamy przeboje. Myślę, że nie uciekniemy od piosenki 'Orła cień'" - przyznała wokalistka w "Dzień dobry TVN".

Okazuje się, że współpraca nie ograniczy się tylko do koncertów. Robert Janson zdradził, że razem z wokalistką pracuje nad nowym singlem, który być może da początek nowemu projektowi.

W ciągu 25 lat w Varius Manx śpiewały kolejno Anita Lipnicka, Kasia Stankiewicz, Monika Kuszyńska, Anna Józefina Lubieniecka i Edyta Kuczyńska występująca pod pseudonimem Edi Ann (od czerwca 2013 r.). Janson przyznaje, że dla fanów najważniejsze są dwie pierwsze wokalistki.

Najbliższe koncerty Varius Manx z Kasią Stankiewicz:

26.02 - Krynica Zdrój (Górska), Pijalnia Wód
9.04 - Wrocław, Stary Klasztor
10.04 - Warszawa, Stodoła
16.04 - Gdańsk, B90
17.04 - Łódź, Klub Wytwórnia
23.04 - Kraków, Kwadrat
24.04 - Katowice, Mega Club
8.05 - Poznań, Klub Eskulap.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Varius Manx | Kasia Stankiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL