Reklama

Reklama

Tom Jones odkrył notatki zmarłej żony. Wprawiły go w osłupienie

Tom Jones w najnowszym wywiadzie przyznał, że nie miał pojęcia o tym, jak bardzo jego żona Linda tęskniła za rodzinnym domem w Wielkiej Brytanii. Odkrył to dopiero po jej śmierci.

Tom Jones w najnowszym wywiadzie przyznał, że nie miał pojęcia o tym, jak bardzo jego żona Linda tęskniła za rodzinnym domem w Wielkiej Brytanii. Odkrył to dopiero po jej śmierci.
Tom Jones opowiedział o swojej zmarłej żonie / Matthew Horwood /Getty Images

Melinda Rose Woodward zmarła 10 kwietnia 2016 roku w szpitalu w Los Angeles po krótkiej walce z rakiem. Linda Woodward była żoną Toma Jonesa (sprawdź!) przez 59 lat.

Wokalista wraz z swoją żoną przeprowadzili się u szczytu jego kariery do Stanów Zjednoczonych. Chociaż para po jakimś czasie myślała o powrocie do Wielkiej Brytanii, to Linda nie zdążyła wrócić do rodzinnego kraju.

Krótko po śmierci swojej żony, Tom Jones uznał, że spełni jej ostatnią wolę (ta w ostatnim tygodniu życia prosiła, aby wrócił na Wyspy), sprzedał dom w Los Angeles i przeprowadził się ponownie do Londynu.

Reklama

Piosenkarz przez wiele lat nie miał pojęcia o tym, jak bardzo jego żona tęskni za rodzinnym krajem.

"Mam jej notatki. Zapisała wszystko. Nie miałem pojęcia, jak było to dla niej ważne. Pisała: Kiedy Tom sprowadził tu swoją matkę, ojca i siostrę, pomyślałam, że nie wrócimy tam przez jakiś czas"  - cytował zapiski żony.

"Zawsze miała ochotę wrócić do swojego domu i zamierzaliśmy to zrobić, zaczęliśmy nawet szukać miejsca. A potem Linda zachorowała. Przeniosłem się więc tu sam i wziąłem ze sobą jej prochy" - dodał.

W tym samym wywiadzie Tom Jones przyznał, że szybko musiał stać się dorosłym. Muzyk miał zaledwie 17 lat a jego przyszła żona 16, gdy na świat przyszedł ich syn Mark. "Gdy masz żonę i dziecko w takim wieku, musisz szybko wydorośleć" - dodał.

Nowa płyta Jonesa - "Surrounded By Time" - to pierwszy album, który wydaje, gdy jego żony nie będzie już obok. "Czuję się z tym fatalnie. To pierwsza rzecz, o której pomyślałem. Ale uważam, że ten materiał przypadłby jej do gustu. Pierwsza piosenka to 'I Won't Crumble With You If You Fall', przed śmiercią [Linda] powiedziała mi, że jest zachwycona tym tytułem" - mówił.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tom Jones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy