Reklama

The Offspring i boysbandy

Członkowie amerykańskiej formacji The Offspring przyjęli wreszcie do wiadomości, że wojna, którą wypowiedzieli swego czasu wszystkim boysbandom, nie może zakończyć się ich zwycięstwem. Dexter Holland, frontman i wokalista zespołu, przyznał, że wielkie kampanie reklamowe zawsze wygrają z prawdziwą sztuką.

Holland powiedział: "Jestem z jednej strony zafascynowany, a z drugiej zdegustowany tym całym fenomenem boysbandów. W telewizji co piątek pojawia się program 'Jak założyć zespół', który opowiada o różnych grupach typu 'N Sync. To jest takie żałosne. Tak żałosne, że aż mi się podoba. Wszystko, co było święte w rock'n'rollu, zostało przez nich zadeptane. Powinni się za to spalić w piekle".

Reklama

Mimo wszystko The Offspring dalej starają się walczyć i przyciągają fanów rożnymi nowymi sposobami. Nie ma chyba w USA nikogo, kto pogardziłby milionem dolarów. Taką nagrodę bowiem ufundował zespół dla zwycięzcy zorganizowanego przez nich konkursu.

Dexterowi jest zupełnie obojętne kto wygra. "Ważne, żeby miał skończone 12 lat. To niesamowita sprawa wiedzieć, że dzięki tobie jakiś nastolatek ma szansę wygrać milion dolarów. Jestem pewien, że to zrujnuje jego życie" - dodał wokalista The Offspring.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Offspring | holland | kampanie reklamowe | boysband | wokalista | Guardian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje