Reklama

The Jet Set: Oryginalny zespół

Debiutujący w Polsce amerykańsko-rosyjski duet The Jet Set to, zdaniem wielu komentatorów, jeden z faworytów do zwycięstwa w krajowych eliminacjach Konkursu Piosenki Eurowizja - Ateny 2006. Grupę tworzą: pochodzący z Chicago raper Tray i 16-letnia wokalistka Sasha, urodzona w Sankt Petersburgu (Rosja), która przyjechała do Polski z rodzicami, gdy miała dwa lata. Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do nagrania "How Many People" .

Rodzice Sashy to śpiewacy operowi, którzy dostali angaż do Teatru Wielkiego w Poznaniu. Z kolei Tray przyjechał do Polski z Niemiec, gdzie poznał muzyków z naszego kraju.

Reklama

- Poznaliśmy się niedawno, kilka miesięcy temu, kiedy powstał pomysł stworzenia nowego projektu w Polsce. Wcześniej zajmowałam się śpiewem i modelingiem - opowiada Sasha w rozmowie z INTERIA.PL.

- Pomysł zespołu spodobał mi się od samego początku, ponieważ w naszym kraju nie ma dziś tak oryginalnego i świeżego zespołu.

- A dlaczego akurat w Polsce? Żyję tu już 14 lat, dlatego też mogę powiedzieć że kocham ten kraj z całego serca - dodaje z powagą wokalistka The Jet Set.

Kto Waszym zdaniem powinien reprezentować Polskę na Eurowizji? Zapraszamy do głosowania w naszej ankiecie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Guardian | sasha | Jet Set

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje