Reklama

Reklama

Teyana Taylor najseksowniejszą kobietą świata według magazynu "Maxim"

Magazyn "Maxim" okrzyknął tancerkę i wokalistkę Teyanę Taylor najseksowniejszą kobietą na świecie.

Teyana Taylor pochwaliła się tytułem przyznanym jej przez "Maxim"

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Teyana Taylor zakończyła karierę muzyczną, po tym, jak nie potrafiła dogadać się z wytwórnią Def Jam, która blokowała jej działalność.

Raperka, wokalistka i tancerka (sprawdź!) skupiła się na aktorstwie, reżyserii i modelingu. W czerwcu wokalistka oznajmiła, że magazyn "Maxim" uznał ją najseksowniejszą kobietą na świecie.

"Wycofanie się z życia publicznego dało mi czas na refleksję i zdobycie pewności siebie. Życie z takim tytułem sprawia, że się denerwuję" - napisała.

Reklama

Wokalistka w dalszej części wypowiedzi opowiedziała o sesji zdjęciowej dla magazynu, która nie była idealna. "Nie czułam się seksowna tamtego poranka" - tłumaczyła.

Wszystkie problemy udało się jej rozwiązać we współpracy z fotografem Gillesem Bensimonem, który zdecydował się pokazać gwiazdę w jej naturalnych włosach i bez makijażu.

Kim jest Teyana Taylor?

Teyana Taylor profesjonalną karierę rozpoczęła w 2005 roku, kiedy podpisała kontrakt z wytwórnią Pharrella Williamsa. Skrzydła rozwinęła dopiero jako podopieczna Kanye Westa w GOOD Music. Spore zainteresowanie przyniósł jej występ w klipie Westa "Fade".

Jej dorobek to trzy płyty. Ostatnią z nich jest "The Album", która ukazała się w tym roku 2020 roku.

Prywatnie Taylor to żona koszykarza Imana Shumperta. Ma z nim dwie córki. Na Instagramie obserwuje ją 12 milionów użytkowników.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Teyana Taylor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje