Reklama

Tatu: Darmowe wejściówki

Jak już wcześniej informowaliśmy, rosyjski duet Tatu jest zakoczony stosunkowo słabą sprzedażą biletów na jego brytyjskie koncerty. W tej sytuacji promotorzy występów postanowili zmienić strategię i chcą rozdać kilkaset wejściówek za darmo.

Tatu udało się sprzedać niespełna połowę biletów na majowe koncerty w Manchesterze i Londynie. Do hali Wembley Arena, w której duet ma wystąpić 2 maja, sprzedano ledwie trzy i pół tysiąca biletów, a i tak niektórzy dziennikarze podejrzewają, że jest to liczba zawyżona przez promotorów.

Reklama

W tej sytuacji dziewczęta i ich angielscy promotorzy zdecydowali się zaprosić fanów do darmowego udziału w show.

"Chcielibyśmy zaprosić 300 dziewcząt pomiędzy 14. a 17. rokiem życia, by wystąpiły wspólnie z nami. Wszyscy chętni muszą się ubrać w strój Tatu, czyli krótką spódniczkę i białą koszulę. Przyjedźcie o trzeciej, to wytłumaczymy wam, co macie robić" - czytamy w oświadczeniu wydanym przez zespół.

"Zespół próbuje zmienić charakter występu z normalnego koncertu na coś w rodzaju imprezy. Lepiej, żeby fani tańczyli za darmo na scenie, niż by na sali straszyły puste miejsca" - tłumaczy informator.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tatu | darmo | The Dumplings | koncerty | darmowe | wejściówki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje