Reklama

Reklama

Synowie Michała Wiśniewskiego na wspólnym zdjęciu. Ale podobieństwo!

Michał Wiśniewski, lider Ich Troje, pokazał zdjęcie swoich dwóch synów. Fani od razu wyłapali podobieństwo!

Michał Wiśniewski, lider Ich Troje, pokazał zdjęcie swoich dwóch synów. Fani od razu wyłapali podobieństwo!
Michał Wiśniewski wychowuje pięcioro dzieci /AKPA

Michał Wiśniewski był pięciokrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była ówczesna wokalistka grupy - Magda Femme (1996-2001).

Z drugą żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską ma syna Xaviera Michała (ur. 2002) i córkę Fabienne Martę (2003). 

Z kolei z trzecią żoną Anią Świątczak ma dwie córki: Etiennette Annę (2006) i Vivienne Viennę (2008). Później związał się z Dominiką Tajner - oficjalnie ich małżeństwo zakończyło się 30 września 2019 roku.

Reklama

W grudniu 2019 roku pojawiły się informacje, że wokalista zaręczył się z 35-letnią Pauliną z Warszawy. Para miała poznać się przez portal randkowy. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. W styczniu urodził się ich syn. Chłopiec otrzymał imiona Falco Amadeus na cześć ulubionego wokalisty lidera Ich Troje - zmarłego w lutym 1998 r.

Na profilu muzyka pojawiło się zdjęcie jego dwóch synów. "Z cyklu: Brada from enada mada! Wielokrotnie pytacie: jak na młodego reaguje rodzeństwo? Odpowiedź jest banalna: Jak widać!" - napisał pod zdjęciem.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów i głosów, że dzieci wokalisty są do siebie bardzo podobne. "Xavier jaki dorosły facet. Młodszy słodziak niesamowity", "Ale przystojniaki i mały, i duży", "Malutki podobny do starszego brata" - pisali fani.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama