Reklama

Suski: Wokalista disco polo stracił dom w pożarze. Ruszyła zbiórka

Kamil Kevin Suski z discopolowego zespołu Suski w pożarze stracił swój dom w Przybówce (woj. podkarpackie). Jego przyjaciele z grupy Rompey rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na pomoc koledze.

Kamil Kevin Suski stracił dom w pożarze

Lokalne media podają, że pożar wybuchł w jednym z pokojów od nieszczelnego piecyka. Dom w Przybówce (woj. podkarpackie) był znany w okolicy, bo Kamil Kevin Suski z zespołu Suski (posłuchaj przeboju "Opel w gazie"!) co roku na Boże Narodzenie dekorował go ponad 50 tys. lampek choinkowych.

Reklama

Na miejsce przybyło sześć zastępów straży pożarnej. Pomimo szybkiej reakcji, już po przyjeździe pierwszych zastępów pożar był na tyle rozwinięty, że nie udało się uratować tego, co znajdowało się wewnątrz. Dom nie nadaje się też do ponownego zamieszkania.

W spalonym domu mieszkał Kamil Kevin Suski ze swoją dziewczyną.

Koledzy wokalisty z zespołu Rompey (posłuchaj przeboju "Moja Góraleczko"!) uruchomili internetową zbiórkę pieniędzy - po trzech dniach udało się jednak zgromadzić zaledwie 652 zł (z zaplanowanych 20 tys. zł).

Na wsparcie poszkodowani mogą liczyć także ze strony gminy.

"Uruchomiliśmy już pełne procedury administracyjne w celu pomocy pogorzelcom. Niebawem dostaną środki finansowe, przeznaczone w takich sytuacjach na najpotrzebniejsze artykuły" - powiedział portalowi krosno112.pl wójt gminy Wojaszówka Sławomir Stefański.

Kamil Kevin Suski jest wokalistą zespołu Suski, znanego na scenie disco polo z utworów "Dam po ślubie" czy "Po kielichu".

Suski występował także w kilku programach telewizyjnych ("Gry małżeńskie" w Polsat Cafe, "Druga twarz" w TTV).

Sprawdź tekst utworu "Dam po ślubie" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Suski (zespół disco polo) | pożar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje