Reklama

Superpuder: Co zrobił nam Janas?

Znana z piłkarskiego przeboju "Rasiak Song" grupa Superpuder błyskawicznie podsumowała występ polskiej reprezentacji na mistrzostwach świata w Niemczech. Tylko na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać utworu "Co zrobił Janas?", który został nagrany tuż po zakończeniu wtorkowego meczu (20 czerwca) Polska - Kostaryka, zakończonego zwycięstwem "biało-czerwonych" 2:1. - Potraktujcie tą piosenkę z przymrużeniem oka - apeluje Wojtek Łuszczykiewicz, lider Superpudru.

Posłuchaj piosenki "Co zrobił Janas" grupy Superpuder:

Reklama

Po dwóch przegranych z Ekwadorem (0:2) i Niemcami (0:1) Polska straciła szanse na wyjście z grupy. Dlatego ostatni mecz z Kostaryką toczył się jedynie o honor naszej drużyny.

- Spotkanie z Kostaryką oglądaliśmy już praktycznie z gitarami w rękach, czekając tylko na ostatni gwizdek, żeby wejść do studia i nagrać piosenkę. Nie jest to w zamierzeniu - tak jak to było z "Rasiak Song" - singel do radia, to po prostu nasz komentarz, na gorąco, do tego co działo się w Niemczech - opowiada INTERIA.PL lider i wokalista Superpudru.

- Przy całym szacunku dla pana trenera, nie mogliśmy się nie denerwować kiedy znikał bez słowa podczas mistrzostw, kiedy zmieniał skład i taktykę bez większego pomysłu, kiedy na konferencję przysyłał kucharza i kiedy po ludzku nie mógł pogadać z dziennikarzami itd itp. A wystarczyło przyjść, zapalić fajeczkę i powiedzieć: "No lipa no... ograli nas" - twierdzi Wojtek Łuszczykiewicz.

Muzyk przekonuje, że piosenka o trenerze nie jest wezwaniem do tego, że Janas musi odejść.

- Po prostu zaczęliśmy mundial Rasiakiem, a kończymy Janasem. I proszę wszystkich odbiorców tej pieśni: potraktujcie ją z przymrużeniem oka - apeluje lider Superpudru.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Rasiak | Wojtek Łuszczykiewicz | Paweł Janas | Superpuder

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje