Reklama

St Vincent dorabia jako kelnerka?

Amerykańska wokalistka działająca pod pseudonimem St Vincent została przyłapana na pracy w charakterze kelnerki w meksykańskiej restauracji w Teksasie. Jak się okazuje, artystka w weekend pomagała swojej rodzinie, która jest właścicielem lokalu.

St Vincent wystąpiła w nietypowej roli

Annie Clark, bo tak naprawdę nazywa się wokalistka, pracowała w miniony weekend jako kelnerka w nowo otwartej restauracji Resident Taqueria. Tym samym gwiazda pomagała swojej siostrze i szwagrowi, do których należy restauracja.

Reklama

Na swoim Instagramie St Vincet opublikowała zdjęcie restauracji, a nieco później do sieci trafiła również fotografia przedstawiająca wokalistkę w swoim kelnerskim uniformie.

Na Twitterze znaleźć można wpis jednego z fanów St Vincent, który miał przyjemność być obsługiwanym przez nią w restauracji:

"Dziękujemy, że uzupełniłaś nasz serwetnik wczoraj wieczorem" - napisał mężczyzna.

Wokalistka również postanowiła skomentować swoją weekendową pracę:

"Codziennie uczymy się nowych rzeczy. Ja nauczyłam się, że jestem straszną kelnerką" - żartowała Clark.

Zobacz St Vincent w kelnerskim uniformie:

Annie Clark dorastała w Dallas w Teksasie i to właśnie tam nagrała większość swojej muzyki. Niedawno opublikowała w sieci krótki film dokumentalny "Lonestar", w którym opowiada o rodzinnych stronach i swojej twórczości.

"Myślę, że są takie rzeczy dotyczące miejsca, których nie da się wyjaśnić. Muzyka jest jedną z takich rzeczy, że im więcej w nią wkładasz, tym więcej dostajesz z powrotem" - mówiła St Vincent.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: St. Vincent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje