Reklama

Reklama

Spring Rolls ujawnia szczegóły płyty "Universum"

Jeszcze w lutym ukaże się nowa płyta rockowej grupy Spring Rolls. "Cały album jest podróżą po dzisiejszym świecie" - mówi o "Universum" wokalista Artur Łukasik.

Okładka płyty "Universum" Spring Rolls

Początki Spring Rolls sięgają 2011 roku. Grupa wydała do tej pory singel "Desinger" (2013), trzyutworowe demo "New Born" (2014), a także singel "Lunatics" (2015). "Universum" to pierwszy pełnowymiarowy materiał zespołu.

Produkcją muzyczną "Universum" zajął się Lech Pukos z Gunslinger Studio, zaś miksem i masteringiem Jacek Miłaszewski. Za projekt zaprezentowanej właśnie okładki odpowiada Michał Karcz.

Ostatnim singlem promującym "Universum" jest "RGB" z gościnnym udziałem aktora Marcina Kwaśnego (m.in. "Historia Roja", "Pilecki", seriale "Szpilki na Giewoncie", "Wiadomości z drugiej ręki", "Czas honoru", "Barwy szczęścia" i "Dwie strony medalu").

Reklama

"Układ piosenek na płycie nie jest przypadkowy. Cały album jest podróżą po dzisiejszym świecie. Tytułowe 'Universum' nie jest artystyczną abstrakcją, jest faktycznym światem, w którym obecnie żyjemy. Jest w nim miejsce na zabawę, piękno i miłość, ale jednocześnie widzimy jak wiele niebezpieczeństw na nas czeka. Niewątpliwie, XXI wiek nie rozpoczyna się zbyt optymistycznie, my jednak chcemy tą płytą dać świadomość i odwagę słuchaczom, by coś w nim zmienić" - mówi wokalista Artur Łukasik.

Oto szczegóły płyty "Universum":

1. "Nowy Świat"
2. "Planety"
3. "Girl From Mars"
4. "Toksyczny"
5. "87"
6. "Animal Inside"
7. "Mars One"
8. "Przyjdzie taki czas"
9. "RGB"
10. "Too Late".INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Spring Rolls | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje