Reklama

Reklama

Spice Girls wystąpią na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle?

Mel B zasugerowała, że niedawno reaktywowana grupa Spice Girls będzie gościem na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Mel B zasugerowała, że niedawno reaktywowana grupa Spice Girls będzie gościem na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego.
Spice Girls wystąpią na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle? To możliwe /Frazer Harrison /Getty Images

Przypomnijmy, że w lutym Mel B, Victoria Beckham, Geri Horner i Emma Bunton ogłosiły, że wracają jako Spice Girls.

Według nieoficjalnych doniesień, powrót Spice Girls ma polegać m.in. na telewizyjnych projektach w Chinach, talent show w telewizji i różnych przedsięwzięciach biznesowych. Donoszono także o trasie koncertowej, jednak wokalistki zdementowały te spekulacje.

27 lutego Mel B zdradziła natomiast, że Spice Girls prawdopodobnie wystąpią na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego, który zaplanowany został na 19 maja tego roku.

Reklama

Wokalistka wygadała się na temat zaproszenia na uroczystość w programie "The Real". W pewnym momencie prowadzące zapytała ją, czy zna kogoś, kto pojawi się na ślubie. Mel B zaczęła twierdząco kiwać głową, po czym dodała, że pojawią się tam wszystkie członkinie Spice Girls.

"Nie wiem, czy powinnam to mówić. Dlaczego jestem taka szczera" - wypaliła wokalistka.

Prowadzące nie zamierzały jednak odpuścić tematu, wypytując m.in. o zaproszenia ślubne, a także o to, czy Spice Girls wystąpią dla pary młodej.

Wokalistka nie zaprzeczyła, a chwilę potem krzyknęła "na pewno mnie zwolnią".

Na razie słów Mel B oficjalnie nie potwierdzono. Wcześniej spekulowano, że na ślubie Markle i księcia Harry'ego wystąpi Ed Sheeran. Brytyjczyk miałby jednak problem pojawieniem się na ceremonii, gdyż 19 maja występuje w Dublinie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy